АВАРІЯ НА КОЛЕКТОРІ У ПРИЛУКАХ: З’ЯВИЛАСЬ РЕАКЦІЯ КАБМІНУ

24 січня 2018 р.   3179   0
АВАРІЯ НА КОЛЕКТОРІ У ПРИЛУКАХ: З’ЯВИЛАСЬ РЕАКЦІЯ КАБМІНУ

Наразі ліквідовувати наслідки масштабної аварії, яка сталася 19 січня у центрі міста Прилуки Чернігівській області, допомагають декілька міст України.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає Урядовий портал.

«Наразі ліквідовувати наслідки аварії вже допомагають міста: Житомир — насосним обладнанням та заглушками для систем водовідведення, Київ — технікою та насосним обладнанням До Прилук для вивчення ситуації виїхав мій заступник Едуард Кругляк. Він проведе нараду щодо організації необхідних ремонтних робіт із залученням всіх відповідних служб, а також щодо функціонування у місті всіх систем життєзабезпечення, включаючи тепло- та водопостачання. Ситуація під контролем. Організацією ремонтних робіт у місті займається заступник міського голови Руслан Котляр», — сказав Зубко.

Нагадаємо, 19 січня у центрі міста Прилуки сталася масштабна аварія – прорив каналізаційного колектора, у результаті якої майже 56 тисяч мешканців Прилук залишилися без води. А у деяких мешканців центральної частини міста, стічні води з каналізації затопили ванні кімнати, підвали та подвір’я.

Зранку 23 січня піднімались нові фонтани, на місті аварії працювали активісти та "Тепловодопостачання".

Пізніше мерія міста Прилуки повідомила, коли відновлять водопостачання для населення.


Джерело: Прямий

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

17.06.2026
У Прилуках триває поточний ремонт вулиць
На вулиці Європейській латають вибоїни. У Прилуках триває відновлення шляхового покриття міських вулиць. Роботи координує управління житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради. Ремонт поточний, ямковий. Детальніше
17.06.2026
Корова з Прилуччини посіла друге місце у списку рекордисток України за кількістю надоїв
Друге місце у списку корів-рекордисток України за пожиттєвою продуктивністю посіла корова Пшонинка, яка належить ТОВ «Понори» Прилуцького району. За вісім лактацій вона дала 120 242 кілограми молока. Ще одна корова з Прилуччини – Лисиця, що належить ПрАТ «Кремінь», стала лідеркою рейтингу «Надія галузі». Детальніше
17.06.2026
У громаді на Прилуччині ветеран-ВПО з Херсонщини отримає 2 млн грн для придбання житла
Дмитро Свінков – переселенець з Херсонської області, військовий, який звільнений через поранення. Він отримає 2 мільйони гривень для придбання житла – відповідне рішення погодив виконком Варвинської селищної ради. Детальніше
17.06.2026
Громада Прилуцького району отримала сонячну електростанцію від міжнародних партнерів
Варвинська громада отримала сонячну електростанцію від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Детальніше
16.06.2026
Три ліцеї Прилук отримали нове обладнання для харчоблоків
Прилуцькі ліцеї №1, 5 та 6 завдяки участі у Всесвітній продовольчій програмі ООН отримали сучасне обладнання для харчоблоків. Техніку передали в межах допомоги від уряду Франції. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті