Міністерство цифрової трансформації створює чатбот для координації госпіталізації та відкритий дашборд вільних місць для хворих на COVID-19.
Джерело: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram
Деталі: Федоров очікує, що це дозволить спростити процес оперативної госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
Він підтвердив, що Міністерство працює над низкою технологічних рішень для боротьби з епідемією.
Так, "цифровізація та централізація збору інформації щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань" має допомогти швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків.
Крім того, планується: удосконалення функціоналу застосунку "Вдома"; запуск електронного рецепту на антибіотики та розширення програми "Доступні ліки" на антибіотики; запровадження електронного направлення на ПЛР-тестування, що дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу.
Федоров додав, що для доступності сервісів онлайн Україну треба покрити швидкісним інтернетом. Із липня по жовтень 4,7 млн українців отримали доступ до 4G. У 2021 році Мінцифри підключить до інтернету близько 10 тисяч соціальних об’єктів: школи, лікарні, бібліотеки, заявив міністр.
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини