В Чернігівській області виявлено 705 нових випадків COVID-19 станом на 8 квітня

08 квітня 2021 р.   1560   0
В Чернігівській області виявлено 705 нових випадків COVID-19 станом на 8 квітня

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 8 квітня в області зафіксовано 705 нових випадків COVID-19. У Чернігові виявлено 165 нових випадків, у Ніжині - 111, у Носівському районі - 62, у Козелецькому - 57, у Варвинському та Ніжинському - по 45, у Чернігівському - 43, у Менському - 35, у Семенівському - 19, у Ріпкинському - 17, у Борзнянському та Куликівському - по 16, в Ічнянському - 15, у Бобровицькому - 14, у Срібнянському - 11, у Городнянському, Сновському та Бахмацькому - по 10, у Коропському - 2, у Прилуках та Сосницькому районі - по одному. З них 71 хворий госпіталізований.

На жаль, за минулу добу зафіксовано 14 летальних випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 44-річна жителька Бобровицького району, 51-річний житель Носівського району, 73-річний та 66-річна жителі Менського району, 54-річний житель Коропського району, 66-річний житель Варвинського району, 69-річний житель Срібнянського району, 64-річний, 35-річний, 68-річна та 83-річна жителі Ніжина, 68-річна жителька Прилук, 69-річна жителька Чернігова. Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 померла 79-річна жителька Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу ще 403 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 174 особи, у Ніжині - 63, у Чернігівському районі - 17, у Носівському - 16, у Бахмацькому - 14, у Варвинському 13, у Козелецькому - 11, у Ніжинському - 10, у Городнянському - 9, у Прилуках - 8, в Ічнянському, Бобровицькому та Менському районах - по 7, у Сновському - 6, у Борзнянському, Коропському, Куликівському, Новгород-Сіверському та Срібнянському - по 5, у Ріпкинському - 4, у Сосницькому та Корюківському - по 3, у Семенівському, Талалаївському та Прилуцькому - по 2.
З них 105 пацієнтів перебували на госпіталізації.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 45 606
з них:    
- 35 294 пацієнти одужали;
- 8 137 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 1181 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 910 летальних випадків;
- 84 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено досліджень  понад 3300 досліджень.


Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

23.06.2026
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті