Громаду на Прилуччині зобов’язали взяти на баланс приміщення сільського клубу

20 квітня 2021 р.   728   0

Одну із територіальних громад Прилуцького району зобов’язано взяти на баланс приміщення недіючого сільського клубу.

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено, що на території однієї з територіальних громад району розташоване приміщення недіючого сільського клубу, що увійшло до переліку майна об’єктів соціальної сфери при розпаюванні колективних сільськогосподарських підприємств.

Однак, селищною радою право власності на вказаний об’єкт нерухомості не оформлено, на баланс не взято, технічну документацію не розроблено, що свідчило про бездіяльність органу місцевого самоврядування в частині оформлення права на майно, яке знаходиться на її території, та забезпечення раціонального використання об’єктів нерухомості, а отже потребувало втручання органів прокуратури.

Так, Прилуцькою окружною прокуратурою до Чернігівського окружного адміністративного суду подано позовну заяву до відповідної селищної ради про зобов’язання взяти на баланс приміщення недіючого сільського клубу.

Рішенням суду, позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі. 

В подальшому на сесії селищної ради прийнято рішення про взяття на баланс приміщення сільського клубу.

 


Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

19.06.2026
Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» в червні виплатить ще 54 млн грн дивідендів
ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» (Чернігівська обл.), що входить до складу міжнародної British American Tobacco (BAT), в період з 18 по 30 червня поточного року виплатить акціонеру 54 млн грн дивідендів. Детальніше
19.06.2026
У Прилуках провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Костянтина Однолька
19 червня Прилуцька громада попрощалася з військовослужбовцем, солдатом ЗСУ Костянтином Однольком. Чоловік помер 13 червня внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойових завдань на Сумському напрямку. Детальніше
19.06.2026
Відновити будівлю Прилуцької міської ради допоможуть міжнародні партнери
Представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможуть у відновленні будівлі Прилуцької міської ради, яка була суттєво пошкоджена внаслідок російської атаки. Вони нададуть необхідні будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт. Детальніше
19.06.2026
З річки на Чернігівщині дістали тіла двох людей
18 червня біля Сновська Корюківського району (Сновська ТГ) з річки Снов працівники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби підняли на поверхню тіла двох цивільних осіб. Детальніше
18.06.2026
У російському полоні військовому з Прилук дістали уламок, що був за 3 сантиметри від серця
5 червня 34-річний Максим Розумейко з Прилук повернувся додому з російського полону, у якому пробув понад 2,5 роки. У неволю він потрапив з відмороженими ногами та кульовим пораненням. У Курському госпіталі Максиму дістали уламок, що був за три сантиметри від серця. Також хотіли ампутувати ноги. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті