Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання "Мати-героїня"

14 травня 2021 р.   1274   0
Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання "Мати-героїня"

Державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» — сьогодні, 14 травня, отримали тринадцять жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

— Ця нагорода є високою оцінкою з боку держави нелегкої материнської праці. Здавна багатодітні родини є гордістю України, адже діти – найцінніше, що є в кожної держави, це її майбутнє. Народити та достойно виховати п’ятьох і більше дітей — це неймовірна праця. Тож я бажаю вам довгих років життя, здоров’я і наснаги, любові та добробуту, успіхів та щасливої долі для ваших дітей, — зауважила заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Дума та урочисто вручила державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Учасниці заходу подякували керівництву ОДА за підтримку.

— Діти - це найбільший скарб і я вдячна Богу, що в мені їх п’ятеро. Але це і повсякденна важка праця, адже кожному треба дати дорогу в життя. Дякую обласній адміністрації за підтримку жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей. Ваша увага та державна нагорода додає сил та наснаги, — зазначила Ольга Куценко, мати п’ятьох дітей.

 

Згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
Блищик Олені Генадіївні — матері семи дітей, с. Верескуни Ічнянського району;
Гречкосій Ларисі Сергіївні — матері п’ятьох дітей, с. Синявка, Менського району;
Дубовець Надії Іванівні — матері п’ятьох дітей, с. Бригинці Бобровицького району;
Казанник Тамарі Миколаївні — матері п’ятьох дітей, с. Криски Коропського району;
Косаренко Юлії Миколаївні — матері дев’ятьох дітей, м. Городня;
Куценко Ользі Василівні — матері п’ятьох дітей, м. Бобровиця Бобровицького району;
Лепесі Юлії Петрівні — матері п’ятьох дітей, смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району;
Мазепі Тетяні Петрівні — матері шістьох дітей, с. Костобобрів, Семенівського району;
Майсюк Олександрі Іванівні — матері шістьох дітей, с. Тупичів, Городнянського району;
Новодережкіній Світлані Валентинівні — матері шістьох дітей, с. Нехаївка Коропського району;
Пономаренко Ользі Миколаївні — матері п’ятьох дітей, с. Бирківка, Менського району;
Прохоренко Тетяні Володимирівні — матері п’ятьох дітей, смт. Короп, Коропського району;
Старовойт Марії Іванівні — матері шістьох дітей, с. Верба, Коропського району.

 

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

26.06.2026
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті