В рамках Тижня безпеки дорожнього руху ювенальні поліцейські Прилуцького районного відділу поліції спільно із співробітниками патрульної поліції провели відкритий урок з учнями загальноосвітніх шкіл міста Прилуки та Срібнянської громади.
Захід був присвячений попередженню дитячого травматизму на дорогах та підвищенню рівня правосвідомості юних учасників дорожнього руху.

Поліцейські розповідали школярам правила безпечної поведінки дорогою до школи та додому, про основні дорожні знаки для пішоходів, а також про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Поліцейський відділу реагування патрульної поліції Прилуцького районного відділу поліції Анатолій Федоренко закликав дітей бути уважними і обережними, проводити своє дозвілля подалі від доріг, переходити проїжджу частину лише у відведених для цього місцях та ніколи не перебігати дорогу перед транспортом, що наближається.

Наприкінці зустрічі поліцейські зосередили увагу школярів на дотриманні карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

– Необхідно частіше мити та дезінфікувати руки, користуватися захисними масками, не чіпати обличчя брудними руками, а за перших симптомів хвороби та при поганому самопочутті – звертатися за допомогою до медичних працівників, – порадила начальник ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Тетяна Кузьменко.

Діти залюбки спілкувались з поліцейськими і задавали їм питання. Школярі мали можливість посиділи у службовому автомобілі та сфотографуватися з правоохоронцями.

Новини по темі:
Закинув м’яч у баскетбольний кошик на останній секунді гри: громада Прилуччини преміювала школяра
У Прилуках завершують будівництво другої в місті підземної школи
У Прилуках вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ
Дві жительки Прилуччини отримали почесне звання «Мати-героїня»
У Прилуках вирішили, як навчатимуться школярі в червні
Неймовірний прощальний вальс від випускників прилуцького ліцею №5
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках засудили адміністраторку Viber-каналу, яка повідомляла про місця вручення повісток
На Чернігівщині засудили жительку Прилук, яка була адміністраторкою Viber-каналу, де публікували інформацію про дислокацію правоохоронців та представників територіального центру комплектування, які виконували мобілізаційні заходи. Детальніше
25.06.2026
На Прилуччині затримали підозрюваного - вдарив сусіда ножем у живіт
23 червня 33-річний житель Ладанської громади під час сварки завдав ножового поранення 44-річному сусідові. Потерпілого госпіталізували до лікарні, а нападника помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
25.06.2026
У громаді на Прилуччині провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Сергія Климушу
24 червня Талалаївська громада попрощалася із військовим ЗСУ Сергієм Климушею. Понад рік чоловік вважався зниклим безвісти. Воїн загинув 23 лютого 2025 року на Курщині. Детальніше
24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
Всі новини