Росія розгромно програла на своєму полі Бельгії з рахунком 3:0

13 червня 2021 р.   413   0

На стартовому матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу в Санкт-Петербурзі 12 червня збірна Росії програла Бельгії з рахунком 0:3. Автором двох голів був Ромелу Лукаку, причому останній він забив за хвилину до фінального свистка.

Від самого початку ініціатива перебувала на боці Бельгії. Перший гол Ромеу Лукаку забив уже на 11-й хвилині. Другий гол на 35-й хвилині забив Томас Меньє, який незадовго до того вийшов на заміну (після зіткнення Далера Кузяєва й Тімоті Кастаня).

У другому таймі ситуація не змінилась: атаки росіян не завершувалися успіхом, бельгійці втримували перевагу, і на 89-ій хвилині Лукаку забив ще один — третій — гол. Бельгієць — рекордсмен за кількістю забитих за збірну голів: 62.

Окрім матчу Росія-Бельгія, 12 червня також відбулася гра збірних Данії та Фінляндії. Її перервали незадовго до завершення першого тайму через те, що півзахисник данців Крістіан Еріксен знепритомнів на полі. Із футболістом усе гаразд, а матч дограли пізніше — він завершився перемогою фінів із рахунком 0:1.

До речі, свій перший гол Лукаку присвятив саме Еріксену: після нього він пробіг по полю з криком «Крісе, Крісе, я тебе люблю». Пізніше Еріксена (зірку бельгійської збірної) визнали й головною зіркою матчу Данія-Фінляндія.

Наступний матч росіян відбудеться 16 червня саме зі збірною Фінляндії (і так само в Санкт-Петербурзі). Від його результату залежатиме, чи має Росія шанси вийти в плей-офф, чи ні.

Джерело: Громадське