Німецька Audi AG, що входить до групи Volkswagen, оприлюднила плани поступової відмови від виробництва автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.
Починаючи з 2026 року всі нові моделі Audi будуть електромобілями, заявив глава компанії Маркус Дюзманн на кліматичній конференції в Берліні. Очікується, що до 2025 року лінійка Audi вже налічуватиме понад 20 моделей електромобілів, повідомляє Deutsche Welle.
При цьому виробництво автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння передбачається поступово згорнути до 2033 року. Проте у зв’язку з високим попитом на них у Китаї, можливо, випуск триватиме на місцевих партнерських заводах і після 2033 року, повідомив Дюзманн.
"Я не вірю в силу заборон, я вірю в успішність технологій та інновацій", - зазначив він.
Про плани відмовитися від випуску традиційних автомобілів раніше заявили й інші великі світові автовиробники. Так, шведська Volvo має намір зробити це до 2030 року, американська General Motors - з 2035 року. Німецькі Daimler (виробляє Mercedes-Benz) і Volkswagen планують повністю перейти на електромобілі відповідно до 2039 році та до 2040 року.
Новини по темі:
На Прилуччині поліцейські розшукали викрадений автомобіль та затримали крадія
Про номерні знаки для автомобілів
В Україні повернули сплату мита та ПДВ на імпортні товари, зокрема на автомобілі
Про зимову «гуму»
Прилуцькі поліцейські вручили підозру чоловіку за підпал автомобіля депутата облради
Поліцейські Чернігівщини затримали зловмисника, який вкрав у Прилуках автівку та відігнав її в сусідню область
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках засудили адміністраторку Viber-каналу, яка повідомляла про місця вручення повісток
На Чернігівщині засудили жительку Прилук, яка була адміністраторкою Viber-каналу, де публікували інформацію про дислокацію правоохоронців та представників територіального центру комплектування, які виконували мобілізаційні заходи. Детальніше
25.06.2026
На Прилуччині затримали підозрюваного - вдарив сусіда ножем у живіт
23 червня 33-річний житель Ладанської громади під час сварки завдав ножового поранення 44-річному сусідові. Потерпілого госпіталізували до лікарні, а нападника помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
25.06.2026
У громаді на Прилуччині провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Сергія Климушу
24 червня Талалаївська громада попрощалася із військовим ЗСУ Сергієм Климушею. Понад рік чоловік вважався зниклим безвісти. Воїн загинув 23 лютого 2025 року на Курщині. Детальніше
24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
Всі новини