Єрмак очолив створений Зеленським всеукраїнський орган

29 липня 2021 р.   1091   0
Єрмак очолив створений Зеленським всеукраїнський орган

Керівника Офісу президента Андрія Єрмака обрали головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

Джерело: спільне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад та Національної ради реформ 29 липня у Києві

Пряма мова заступника керівника ОПУ Кирила Тимошенка: "Шановні колеги, організаційним комітетом пропонується обрати головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад Андрія Борисовича Єрмака.

Хто за, проти, утримались? Приймається одноголосно. Ми реалізували право президії Конгресу обрати голову. Вітаю вас, Андріє Борисовичу".

Деталі: Обрання Єрмака зустріли оплесками.

Після цього він взяв слово. Єрмак подякував за довіру і висловив сподівання, що виконає усі завдання, які перед ними ставить президент, і що конгрес досягне тих цілей, які були визначені з початку його роботи.

Передісторія:

  • У лютому президент Володимир Зеленський створив Конгрес місцевих та регіональних влад.
  • Конгрес очолює президент. Орган складається з Палати місцевих влад і Палати регіонів. Вони будуть делегувати по 3 особи у президію цього органу, яка буде представлена вищими посадовими особами країни.
  • Мера Львова Андрія Садового обрали головою Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові.
  • У червні Єрмак повідомив, що президія Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові, яка займатиметься проблемами в регіонах, працюватиме щомісяця.

Джерело: УП

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

19.06.2026
Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» в червні виплатить ще 54 млн грн дивідендів
ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» (Чернігівська обл.), що входить до складу міжнародної British American Tobacco (BAT), в період з 18 по 30 червня поточного року виплатить акціонеру 54 млн грн дивідендів. Детальніше
19.06.2026
У Прилуках провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Костянтина Однолька
19 червня Прилуцька громада попрощалася з військовослужбовцем, солдатом ЗСУ Костянтином Однольком. Чоловік помер 13 червня внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойових завдань на Сумському напрямку. Детальніше
19.06.2026
Відновити будівлю Прилуцької міської ради допоможуть міжнародні партнери
Представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможуть у відновленні будівлі Прилуцької міської ради, яка була суттєво пошкоджена внаслідок російської атаки. Вони нададуть необхідні будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт. Детальніше
19.06.2026
З річки на Чернігівщині дістали тіла двох людей
18 червня біля Сновська Корюківського району (Сновська ТГ) з річки Снов працівники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби підняли на поверхню тіла двох цивільних осіб. Детальніше
18.06.2026
У російському полоні військовому з Прилук дістали уламок, що був за 3 сантиметри від серця
5 червня 34-річний Максим Розумейко з Прилук повернувся додому з російського полону, у якому пробув понад 2,5 роки. У неволю він потрапив з відмороженими ногами та кульовим пораненням. У Курському госпіталі Максиму дістали уламок, що був за три сантиметри від серця. Також хотіли ампутувати ноги. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті