У COVID-лікарнях Чернігова кисню для хворих лишилося на кілька годин

25 жовтня 2021 р.   1101   0
У COVID-лікарнях Чернігова кисню для хворих лишилося на кілька годин
У лікарнях Чернігова, де надають допомогу хворим на COVID-19, кисню лишилося на кілька годин. Новий обіцяють поставити лише завтра, заявив на брифінгу генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.
 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Чернігівської міської ради

"На сьогоднішній день у лікарнях міста, які надають допомогу хворим на COVID-19, склалася досить критична ситуація з киснем, якого вистачить лише на кілька годин. Компанія-постачальник обіцяє поставити кисень тільки завтра. І невідомо, у який саме час доби ця поставка відбудеться", - зазначив Кухар.

 

За його словами, наразі проблему вирішують за допомогою кисневої станції, а також кисневих концентраторів. Для кожного пацієнта підбирають оптимальний режим надання кисневої підтримки. Найбільш тяжкі пацієнти переведені на кисневі станції в обох міських лікарнях.

Лікар зауважив, що нова хвиля пандемії виявилась більш "киснево залежною", ніж попередні. У лікарнях перебуває втричі більше пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, ніж на початку року. Тому кисень потрібен в досить великих обсягах. У чернігівських лікарнях зараз перебуває 317 пацієнтів з діагнозом COVID-19, з них на кисневій підтримці – 218 людей, на ШВЛ – 9 пацієнтів.

Керівник лікарні подякував мешканцям міста за активне проведення кампанії з вакцинації. Протягом минулого тижня, за його інформацією, кожного дня вакцинувалось від 1500 до 2500 осіб. Станом на 25 жовтня першу дозу вакцини отримали 73279 осіб, тобто більше 30% населення, яке підлягає вакцинації. Вакцинацію закінчили, отримавши обидві дози вакцини, 54227 осіб - більше 23% населення.


Джерело: Укрінформ

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках засудили адміністраторку Viber-каналу, яка повідомляла про місця вручення повісток
На Чернігівщині засудили жительку Прилук, яка була адміністраторкою Viber-каналу, де публікували інформацію про дислокацію правоохоронців та представників територіального центру комплектування, які виконували мобілізаційні заходи. Детальніше
25.06.2026
На Прилуччині затримали підозрюваного - вдарив сусіда ножем у живіт
23 червня 33-річний житель Ладанської громади під час сварки завдав ножового поранення 44-річному сусідові. Потерпілого госпіталізували до лікарні, а нападника помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
25.06.2026
У громаді на Прилуччині провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Сергія Климушу
24 червня Талалаївська громада попрощалася із військовим ЗСУ Сергієм Климушею. Понад рік чоловік вважався зниклим безвісти. Воїн загинув 23 лютого 2025 року на Курщині. Детальніше
24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті