![Віртуальний тур Прилуцькою фортецею](https://prk.city/foto/news_foto/202111/4784.jpg?20211118123845)
Останні декілька місяців у Прилуцькому краєзнавчому музеї велася активна робота над створенням проекту віртуального туру Прилуцькою фортецею 17-19 сторіччя. 12 листопада відбулася zoom-презентація, на яку вдалося залучити турагенції, музейні організації, загальноосвітні школи та вузи міста, щоб презентувати вже завершений історичний проект.
16 листопада відбулася перша офіційна екскурсія, учасники котрої змогли скористатися віртуальним туром, створеним краєзнавчим музеєм, за QR-кодом, якій відсканують своїм телефоном.
Цей проект є інтерпретацією втраченої спадщини міста. За допомогою відсканованого QR-коду кожен може поринути у віртуальний світ та побачити відтворену дзвіницю собору Різдва Богородиці, яка була розібрана 1930 року на цеглу.
І це є лише десята частина можливостей проекту. Віртуальний щит, створений краєзнавчим музеєм, слугує корисною та інформаційно-повчальною знахідкою для всіх любителів історії. Кожен містянин, від молоді до найстарших, або турист міста може відсканувати QR-код просто гуляючи центром міста та відкрити для себе історичну скарбницю Прилуччини.
Новини по темі:
![23 червня віряни України святкують день Святої Трійці](/foto/news_foto/202406/7802_t.jpg)
![Унікальний не лише для України музейний заклад, присвячений розвиткові пошти, розташований у Ніжині](/foto/news_foto/202405/7735_t.jpg)
![У Прилуцькому краєзнавчому презентували персональну виставку художника-аматора Володимира Пащенка](/foto/news_foto/202402/7512_t.jpg)
![Звітна виставка вихованців художньої школи-студії Кімната у Прилуцькому краєзнавчому музеї](/foto/news_foto/202401/7459_t.jpg)
![Візуальне ЗНО від краєзнавчого музею](/foto/news_foto/202401/7443_t.jpg)
![Прилуки стали 47 містом, куди завітала виставкаНа зламі. У музеї вона експонуватиметься до 20 січня](/foto/news_foto/202312/7365_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини