У центрі Новгорода-Сіверського нарешті демонтували радянську символіку

08 травня 2022 р.   989   0
У центрі Новгорода-Сіверського нарешті демонтували радянську символіку

Мозаїчну радянську символіку демонтували 7 травня у центрі Новгорода-Сіверського. Вона була вмонтована на фасаді будівлі, у якій в радянські часи була розташована організація "ДОСААФ" (добровольче товариство сприяння армії, авіації і флоту СРСР), місцеві знають будівлю, як колишній тир.

Зображення складалось з елементів серед яких: профіль Леніна, гасло: "пролетарії всіх країн об’єднуйтесь", написів "СССР" та гербів Радянського Союзу.

Нині на місці мозаїки вивіска м’ясного магазину. Мозаїку демонтували за розпорядженням начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Андрія Анікієнка.

У центрі Новгорода-Сіверського демонтували мозаїчну радянську символіку

Демонтували мозаїчну радянську символіку

Раніше у Новгороді-Сіверському були демонтовані мозаїчні зображення Леніна і Сталіна з водонопірної вежі.


Джерело: Суспільне

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

26.06.2026
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті