Всі укриття в навчальних закладах Ніжина будуть 100 % готові до початку нового навчального року. Ремонтні роботи просуваються досить швидкими темпами завдяки об’єднаним зусиллям міської влади, батьків та педагогічних працівників.
Нема нічого неможливого, коли на кону стоїть безпека і здоров’я дітей, кажуть у 14-й ніжинській гімназії. Тут пішли на неймовірний крок. Із сирого темного підвалу, висота стін якого була усього 70 см, батьки з вчителями самотужки зробили заглиблення, та власними руками винесли тонни сирої землі, аби висота стін сягала майже 2-х метрів.
Над облаштуванням укриття у ніжинській гімназії № 14 щодня у дві зміни працює понад 50 батьків та педагогів, аби встигнути завершити роботи до 1 вересня.
Коли першочергові роботи з облаштування укриття буде завершено, їх задокументують, після чого виділення коштів з міської казни не забариться, наголошує начальник управління освіти. Укриття зможе вмістити усіх учнів 14-ї гімназії та садочку, який тут розташований.
А це вже укриття 10-ї ніжинської школи. Брудні ремонтні роботи тут вже на завершальній стадії, ділиться директор. Тому воно вже готове приймати маленьких відвідувачів з приватного дитячого садочка та жителів мікрорайону, коли у місті лунають сирени.
Чи не найкраща ситуація з укриттям у ніжинському НВК №16 «Престиж». Це один з наймолодших навчальних закладів в місті, відповідно сучасне приміщення будувалося з урахуванням усіх вимог. Окрім того у підвальному приміщенні до війни успішно функціонував туристичний і хореографічний центр, та спортивний клуб. Тому приміщення обжите і комфортне.
Та яким би просторим і гарним не було укриття, а воно до речі може вмістити майже 2000 людей, педагогічний колектив засукує рукава і береться за його вдосконалення, аби всі учасники навчально-виховного процесу почувалися тут максимально зручно і комфортно, розповідає директорка.
Не укриттям єдиним. Гордістю НВК №16 є плавальний басейн, відновлений 4 роки тому тоді ще народним депутатом Олександром Кодолою. До цього басейн не працював понад 20 років, бо в міста не було можливостей його відновити. Тому Олександр Кодола залучив фінансування з державного бюджету. І вже з 1 вересня, якщо навчальний процес відновиться, усі ніжинські дітлахи зможуть знову зайнятися плаванням.
Натхненні працівниці НВК №16 щодня на роботі. Підтримують порядок в школі та займаються ремонтами. А в перервах з не використаних продуктів готують борщові набори для наших захисників. Ніжинці об’єднуються і гуртуються, бо розуміють, що будь-яка праця робить маленький, але такий важливий вклад у нашу перемогу.
Новини по темі:
У Прилуках вирішили, як навчатимуться школярі в червні
Неймовірний прощальний вальс від випускників прилуцького ліцею №5
У селі на Прилуччині за кошти агропідприємства збудували спортмайданчик
Школярі з Прилуччини перемогли у всеукраїнському турнірі з природничих дисциплін
Коли діти підуть на літні канікули — офіційний графік завершення навчання у 2026
На Ніжинщині знешкодили залишки російського «Іскандеру»
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини