Схоже на те, що цей тиждень за напругою буде не меншим, ніж тиждень минулий. Росія продовжує свій «забіг в один кінець», пришвидшуючись з кожним днем.
Незрозуміло, на що сподівався бункерний коротун оголошуючи «часткову мобілізацію», але певні наслідки цього рішення вже цілком очевидні. Раніше «расєя» тікала лише від Збройних Сил України, тепер розпочалася масова демографічна «кровотеча» «будь куди» від мобілізації та, взагалі, від все більш вірогідної подальшої руйнації приреченої країни.
Підсилити шеренги залишків «другої у світі» за рахунок п’яних «новобранців», які змушені будуть затикати свої поранення жіночими тампонами за відсутності будь якого забезпечення перев’язочним матеріалом, вимахуючи іржавими «калашами» середини минулого століття, не вийде. І не допоможуть навіть зняті з консервації КрАЗи-«лаптьожники» випуску середини минулого століття.
Масова втеча із росії репродуктивно і розумово спроможної частини чоловічого населення призведе до ще більшого демографічного дефіциту росії, який і так вже набрав критичні ознаки, не сумісні з розвитком країни та освоєнням «безкінечних білоберезкових просторів».
Відсутність активного спротиву «мобілізації» ( не беручи до уваги «іграшкові» поодинокі акції жінок та дітей) мабуть посилили хворобливу упевненість довічного у вірності «шляху та ідеї». А гордий Дагестан залюбки поїде утихомирювати «тік ток» військо кадирова. Таке завдання для нього більш звичне та безпечне. Воювати з жінками - це не гинути під кулями українців. Це він завжди з насолодою та піднесенням… І сил на це вистачить. Якось не дуже привітно поставилися до «псевдочеченців» (бо «кадиркине» військо – це бруд від гордого чеченського народу, що віками боровся проти російських злочинців) «боягузливі бандерівці», множачи на «0» бородатих тіктокерів.
Путін не боїться повернення з фронту залишків від «мобілізаційного підсилення». Бо цього не відбудеться. Ніхто не повернеться: «худоба після забою» не повертається у хлів. Навіть у вигляді ковбас. І кремль на це розраховує. «Офіційні» втрати у сотні тисяч дурної худоби, на думку бункерного діда, розв’яжуть йому руки для ще більших злочинів. Хоча, куди вже більше? Залишилися лише «червоні кнопки» біологічної, хімічної та ядерної зброї, до яких путін примірювався вже дуже давно. Чи стане у нього звіриної суті їх натиснути? Нажаль – стане…
В публічному просторі останніх днів з’явилися роздуми західних військових високопосадовців про можливість та необхідність фізичного усунення кривавого російського диктатора. Завжди залишається спосіб попри усі заходи особистої безпеки усунути будь яку фігуру на «світовій шаховій дошці». Та чи не запізно?
Оточення путіна вже й так розколоте на тих, в кого руки «по лікоть у крові», і тих, хто ще вважає (помилково!), що він «ні при чому» і може уникнути справедливого покарання за криваві злочини власного «шефа». «Кривавих» набагато більше. І навіть у разі смерті диктатора «списати» все на нього не вийде. Тому «кремлівська еліта» не зупиниться і не «вискочить з колії», в яку силоміць зіштовхнув росію путін.
Фізичне усунення путіна (а до цього все йде) дозволить лише виграти час країнам світової демократії для посилення тотального опору кремлівському режиму та, можливо, змістити вектор агресії кремля всередину країни, яку, після втрати головного «павука», будуть розривати «павуки поменше».
Російське суспільство, саме цього не розуміючи, опинилося у стадії цугцвангу, коли будь які дії призведуть лише до погіршення ситуації, руйнації країни та повної втрати «расєйської» державності як такої. Джерело: https://censor.net/ua/b3370211
Новини по темі:
Тіньові помічники російської економіки: Етбар Ейюб, Тахір Гараєв, та мережа обходу санкцій
Північна Корея вимагає значних поступок від Росії за участь у війні
Північнокорейські солдати: тимчасове рятівне коло для Росії
ПОКОЛІННЯ, ЯКЕ ВИРІШУЄ ВЖЕ ЗАРАЗ
Теракт в Івано-Франківську 11 березня організувала рф: ворог підірвав власних агентів (відео)
СБУ попереджає про нові спроби спецслужб рф розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні через активізацію інформаційних диверсій (відео)
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
Тримали оборону 43 дні та відбили атаку російської ДРГ: історія поліцейського з Прилук
Лейтенант поліції з Прилук Микола Щур (псевдо «Мишонок») майже два роки провів у лавах стрілецького батальйону поліції Чернігівщини. Чоловік, як піхотинець виконував бойові завдання на Покровському напрямку, де впродовж 43 днів обороняв позиції, а також на прикордонних територіях, де разом із побратимами відбив спробу прориву державного кордону російською ДРГ. Детальніше
08.06.2026
Селекціонер з Прилук створив понад 15 нових сортів ірисів
Іриси для прилуцького дослідника Геннадія Мамченка – це і хобі, і робота. За понад 20 років він створив і зареєстрував в Американській спілці ірисів понад 15 нових сортів. Вдома на двох сотках присадибної ділянки чоловік вирощує 350 сортів ірисів та 300 експериментальних сіянців, які є фундаментом для майбутніх сортів. Про тонкощі вирощування ірисів, а також професійні поради селекціонера – далі у матеріалі. Детальніше
08.06.2026
У Прилуках завершують будівництво другої в місті підземної школи
Робітники прокладають мережу електропостачання та пішохідну доріжку до входів, фарбують стелю і стіни, облаштовують санвузли. У Прилуках готуються завершити будівництво другої в місті підземної школи. Детальніше
08.06.2026
Горіли гніздо лелеки, будинок та суха трава: на Прилуччині за вихідні сталися п’ять пожеж
5-7 червня на території Прилуцького району виникли п’ять пожеж. Зокрема, горіли гніздо лелеки, будинок, який не експлуатується та суха трава. Детальніше
05.06.2026
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
Всі новини