6 жовтня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.
На порядок денний було винесено 3 питання.
Члени комісії обговорили та прийняли рішення про винесення питання щодо передачі майна на чергову сесію. Зокрема мова йшла про прийом на баланс КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» станцій супутникового зв’язку, на баланс «Прилукижитлобуд» - дитячого спортивного майданчика та про зміну рішення сесії міської ради щодо кількості прийнятих на баланс концентраторів кисню – було 5 концентраторів а стало 14.
Наступне питання про проведення поточного ремонту з облаштування захисної споруди цивільного захисту приміщення Прилуцької загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. №13 було прийнято одноголосно. У школі навчається 360 дітей, а укриття планується встановити місткістю на 250, що робить цілком можливе очне навчання у дві зміни. Тож керівництво школи просило у міської ради надати 47 тисяч гривень на розробку проєктно-кошторисної документації на майбутнє укриття.
Останнє питання виявилось проблемним і потребувало чимало обговорень. Стосувалось воно фінансової підтримки комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» у 2022 році. Директор КП «Міськсвітло» Євген Шаповал просив фінансову допомогу у міської ради у розмірі 500 тис. гривень. Проте, деяких депутатів обурила така сума і тому виникло кілька запитань до директора установи, оскільки така вагома підтримка виділяється не вперше за рік.
Крім того, судячи з фінансового звіту, дане підприємство є збитковим впродовж останніх 5 років, але ніхто не хоче нести за це відповідальність – каже голова комісії з питань житлово-комунального господарства Валентина Трохименко.
Можливість заробити кошти власними силами, а не попросити у міської ради, в підприємства була. Комісія рекомендувала підприємству надати комерційні цінові пропозиції на заміну або встановлення третього світлофору, який буде зроблено у цьому році.
Новини по темі:
У Прилуках стартує конкурс з відбору аптечних закладів котрі здійснюватимуть відпуск ліків
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Прийняли, незважаючи на численні порушення
У Прилуках блокують засідання ТВК. Які причини відсутності членів комісії?
У міськраді відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках засудили адміністраторку Viber-каналу, яка повідомляла про місця вручення повісток
На Чернігівщині засудили жительку Прилук, яка була адміністраторкою Viber-каналу, де публікували інформацію про дислокацію правоохоронців та представників територіального центру комплектування, які виконували мобілізаційні заходи. Детальніше
25.06.2026
На Прилуччині затримали підозрюваного - вдарив сусіда ножем у живіт
23 червня 33-річний житель Ладанської громади під час сварки завдав ножового поранення 44-річному сусідові. Потерпілого госпіталізували до лікарні, а нападника помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
25.06.2026
У громаді на Прилуччині провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Сергія Климушу
24 червня Талалаївська громада попрощалася із військовим ЗСУ Сергієм Климушею. Понад рік чоловік вважався зниклим безвісти. Воїн загинув 23 лютого 2025 року на Курщині. Детальніше
24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
Всі новини