Скільки грошей на святкування Нового року витратили у Прилуках та інших містах Чернігівщини

30 грудня 2022 р.   1325   0
Скільки грошей на святкування Нового року витратили у Прилуках та інших містах Чернігівщини

Цьогоріч Новий рік ми святкуємо в нових реаліях — умовах воєнного часу. Більшість міст України на новорічні прикраси витратили рекордно низькі суми, в порівнянні з минулим роком.

Суспільне вирішило дізнатися, скільки ж грошей на прикрашання міста виділила місцева влада найбільших міст області — Чернігова, Ніжина, Прилук та Новгорода-Сіверського.

Чернігів

В цьому році місто не закупало нічого нового, аби створити новорічну атмосферу. Все залишилося з минулих років. Тобто грошей на це не витрачали. Про це розповів начальник управління культури та туризму Чернігівської міськради Олександр Шевчук.

Скільки грошей на святкування Нового року витратили у найбільших містах Чернігівщини

Ілюмінація на "Алеї героїв". ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові цьогоріч замість традиційного новорічного містечка на Красній площі, організували святкову локацію для дітей на так званій “Алеї героїв” з ялинкою та вертепом. Крім того, протягом всіх новорічних свят у центрі міста разом з ілюмінацією вмикатимуть вуличне освітлення.

Скільки грошей на святкування Нового року витратили у найбільших містах Чернігівщини

Святкова ілюмінація на "Алеї героїв". ФОТО: Суспільне Чернігів

Ніжин

"Не ті зараз часи", — каже заступник міського голови Федір Вовченко. За його словами, у Ніжині витратили нуль гривень на прикрашання міста до новорічно-різдвяних світ. Цьогоріч виставили ті прикраси, які вже були закуплені в минулих роках, а ілюмінацію не вмикали через брак електроенергії.

Раніше міський голова Ніжина Олександр Кодола в коментарі Суспільному говорив, що гроші, які були заплановані в бюджеті міста Ніжин на різдвяно-новорічні свята, передадуть Збройним силам України.

Прилуки

У місті також цьогоріч не витратили ані копійки на новорічні прикраси та ілюмінацію. Про це повідомила заступниця міського голови Тетяна Шкуренко. За її словами, у Прилуках є одна святкова локація біля міського палацу культури з трьома ялинками. Іграшки, що їх прикрашають, робили місцеві діти. Щодо ілюмінації, то її взагалі в місті немає.

Новгород-Сіверський

Тут також на новорічні прикраси та ялинку цьогоріч не витратили жодної гривні. Всі іграшки, локації — минулорічні. Про це розповіла голова громади Людмила Ткаченко.

Скільки грошей на святкування Нового року витратили у найбільших містах Чернігівщини

Святковий вертеп у Новгороді-Сіверському. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, ялинку в цьому році встановили не на центральній площі, як зазвичай, а в холі міського будинку культури. Та, навіть її не купували, а отримали в подарунок від Держлісгоспу.

Скільки грошей на святкування Нового року витратили у найбільших містах Чернігівщини

Ялинка в холі міського будинку культури у Новгороді-Сіверському. ФОТО: Суспільне Чернігів

Читайте також


Джерело: Суспільне

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
24.06.2026
Одна людина загинула, іншу госпіталізували: у Прилуцькому районі сталася смертельна ДТП
24 червня в Сухополов’янській громаді сталася аварія, у якій одна людина загинула, інша зазнала травм. Детальніше
24.06.2026
На Прилуччині затримали чоловіка, який ошукав пенсіонерку
43-річний чоловік зателефонував 74-річній жінці і, представившись лікарем, виманив у неї 3 тисячі доларів на «лікування» її дочки, яка нібито потрапила у ДТП. За це йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Детальніше
24.06.2026
У водоймах на Чернігівщині потонули двоє людей
У Носівці та поблизу Шибиринівки з водойм дістали тіла 61-річного чоловіка та 15-річного хлопця. Детальніше
23.06.2026
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті