Не паліть сухостій - закликають лісничі

04 квітня 2023 р.   679   0
Не паліть сухостій - закликають лісничі

Знищений підпалом луг.

Не паліть траву – паліть краще окупантів, закликають в Ічнянському лісництві. В країні війна, а люди своїми діями не лише порушують законодавство, а ще й додають роботи нашим героям-рятувальникам. Замість рятувати людські життя та займатися розмінуванням вони змушені ліквідовувати підпали сухостою.



Стихійні весняні підпали сухої трави можуть призвести до загорання лісів. Вогонь руйнує гніза птахів. Від травяних пожеж потерпають і тварини, що живуть у сухій траві – зайчики та їжачки.

Водночас лісничий Ічнянського лісництва Валентин Сурай нагадав усім, кому дуже хочеться випалювати суху рослинність або її залишки, про передбачену відповідальність.

Тож дбайте про стан свого довкілля! Та бережіть ліс від вогню

Цікавий факт: під час окупації підпалів та пожеж взагалі не спостерігалось!


Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

19.06.2026
Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» в червні виплатить ще 54 млн грн дивідендів
ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» (Чернігівська обл.), що входить до складу міжнародної British American Tobacco (BAT), в період з 18 по 30 червня поточного року виплатить акціонеру 54 млн грн дивідендів. Детальніше
19.06.2026
У Прилуках провели в останню путь загиблого військового ЗСУ Костянтина Однолька
19 червня Прилуцька громада попрощалася з військовослужбовцем, солдатом ЗСУ Костянтином Однольком. Чоловік помер 13 червня внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойових завдань на Сумському напрямку. Детальніше
19.06.2026
Відновити будівлю Прилуцької міської ради допоможуть міжнародні партнери
Представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможуть у відновленні будівлі Прилуцької міської ради, яка була суттєво пошкоджена внаслідок російської атаки. Вони нададуть необхідні будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт. Детальніше
19.06.2026
З річки на Чернігівщині дістали тіла двох людей
18 червня біля Сновська Корюківського району (Сновська ТГ) з річки Снов працівники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби підняли на поверхню тіла двох цивільних осіб. Детальніше
18.06.2026
У російському полоні військовому з Прилук дістали уламок, що був за 3 сантиметри від серця
5 червня 34-річний Максим Розумейко з Прилук повернувся додому з російського полону, у якому пробув понад 2,5 роки. У неволю він потрапив з відмороженими ногами та кульовим пораненням. У Курському госпіталі Максиму дістали уламок, що був за три сантиметри від серця. Також хотіли ампутувати ноги. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті