Говорити українською правильно навчають у Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Забашти. Слухачам літніх курсів буде прочитано 8 лекцій з української мови, розповідає докторка педагогічних наук, викладачка педколеджу Наталія Грона.
Серед слухачів Наталії Грони – прилучани та переселенці, які потягом всього мовного курсу мають не лише покращити свої знання з рідної мови, а й навчитися взаємодіяти між собою, на цьому наголошує директорка бібліотеки Людмила Зубко.
У кожного з присутніх на лекції своя мета: поглибити знання, вдосконалити вимову або пригадати давно забутий шкільний матеріал.
Курси української мови на базі центральної бібліотеки триватимуть 2 місяці. Планується одна зустріч на тиждень. Наталія Грона весь час викладатиме на волонтерських засадах.
До речі, 16 місяців тому Наталія Грона у центральній бібліотеці вже проводила подібні лекції, та їх тоді перервала велика війна.
Новини по темі:
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
Робоча поїздка представників МОМ до Прилук: обстеження пошкоджених об’єктів
У Прилуках для дітей провели великодній майстер-клас
Прилуцька ЦМБ організувала літературну зустріч під відкритим небом
Бібліотека у Прилуках стане центром економічного розвитку громади
У Прилуках планують відкрити сучасний громадський хаб
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини