Той самий прохід для пішоходів під залізничним мостом на Рокитне!
Два дні тому на сайті Прилуцької міської ради з’явилася петиція про «ремонт та облаштування пішохідної зони під залізничним мостом в мікрорайоні Рокитне». Її автором є місцевий активіст Олександр Овдієнко. У зверненні до міської ради він пише: пішохідна зона знаходиться у жахливому стані, ускладнює прохід та створює перешкоди для безпечного пересування мешканців.
А щоб було зручно переходити вулицю навіть в пізній час доби, Олександр Овдієнко у своїй петиції наголошує на необхідності встановлення належного освітлення на цій ділянці дороги.
Тож активіст сподівається, що місцева влада зверне увагу одразу на два об’єкти інфраструктури: пішохідну зону під залізничним мостом в мікрорайоні Рокитне та дорожню смугу біля неї. Для розгляду цього звернення потрібно 100 голосів, станом на 10 ранку 9 серпня було зібрано 95.
Новини по темі:
У Прилуцькій дитячій лікарні стартував капітальний ремонт
У Прилуках триває поточний ремонт вулиць
У Прилуках стартував ремонт доріг з асфальтним покриттям
У Прилуках стартував ремонт доріг з бетонним покриттям
У Прилуках стартувало грейдерування ґрунтових доріг
Робоча поїздка представників МОМ до Прилук: обстеження пошкоджених об’єктів
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини