![На Чернігівщині поховали бійців Олександра Зоця, Василя Тимченка та Віталія Щербиніна](https://prk.city/foto/news_foto/202309/7163.jpg)
На Чернігівщині попрощалися з молодшим сержантом Олександром Зоцем, старшим солдатом Василем Тимченком та солдатом Віталієм Щербиніним. Вони загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині та Запоріжжі.
Про це повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Молодший сержант Олександр Зоць народився 17 липня 1995 року. Після повномасштабного вторгнення захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А0284. Обіймав посаду командира розвідувального відділення. Загинув 9 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Старший сержант Олександр Зоць. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП
Попрощалися з воїном та поховали його в селі Більмачівка на Прилуччині.
Поховання бійців Олександра Зоця та Василя Тимченка. ФОТО: Ічнянська міська рада
Старший солдат Василь Тимченко народився 27 квітня 1972 року в селі Максимівка на Прилуччині. Закінчив 10 класів середньої школи, далі опанував професію тракториста.
Старший солдат Василь Тимченко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП
У квітні 2023 року став на захист України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4712, був на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. Загинув під час виконання бойового завдання 10 вересня 2023 року на Запоріжжі.
Поховання бійців Олександра Зоця та Василя Тимченка. ФОТО: Ічнянська міська рада
Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі в Ічні.
Солдат Віталій Щербинін народився 23 липня 1997 року у Чернігові. Проживав у селі Ведильці Чернігівського району.
Солдат Віталій Щербинін. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП
З початком повномасштабної війни став на захист України. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А4674, був на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. Загинув 5 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі.
Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі села Ведильці.
Новини по темі:
![Розпорядження Прилуцького міського голови «Про оголошення Дня жалоби»](/foto/news_foto/202407/7843_t.jpg)
![Прилуччина попрощалася із захисником України В’ячеславом Антипенком](/foto/news_foto/202406/7783_t.jpg)
![Прилуцька громада провела в останній земний шлях воїна Віктора Кравченка](/foto/news_foto/202406/7776_t.jpg)
![Сухополов’янська громада віддала останні почесті полеглому нацгвардійцю Олександру Яременку](/foto/news_foto/202406/7774_t.jpg)
![У Прилуках припинено діяльність осіб, що перешкоджали мобілізації](/foto/news_foto/202405/7725_t.jpg)
![15 травня Прилуччина попрощалася із загиблим захисником Олександром Литвиненком](/foto/news_foto/202405/7716_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини