У Прилуках госпіталізували з харчовим отруєнням дітей одного з навчальних закладів

18 вересня 2023 р.   729   0
У Прилуках госпіталізували з харчовим отруєнням дітей одного з навчальних закладів

В інфекційному відділенні Прилуцької ЦМЛ на стаціонарному лікуванні перебуває троє студентів одного з навчальних закладів Прилук. Усіх трьох до лікарні госпіталізували 15 вересня з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція». Медики оцінюють їх стан як середнього ступеня важкості.



Напередодні про випадки захворювання серед дітей в одному з навчальних закладів Прилук повідомив Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб. Група швидкого реагування Прилуцького МРВ провела роботу в осередку інфекційного захворювання, на сьогодні ситуація контрольована.

Як повідомили в інфекційному відділенні стан пацієнтів, яким по 17 та 18 років покращується. Медики чекають на результати бак посівів для більш точного встановлення діагнозу.


Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

24.06.2026
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
24.06.2026
Одна людина загинула, іншу госпіталізували: у Прилуцькому районі сталася смертельна ДТП
24 червня в Сухополов’янській громаді сталася аварія, у якій одна людина загинула, інша зазнала травм. Детальніше
24.06.2026
На Прилуччині затримали чоловіка, який ошукав пенсіонерку
43-річний чоловік зателефонував 74-річній жінці і, представившись лікарем, виманив у неї 3 тисячі доларів на «лікування» її дочки, яка нібито потрапила у ДТП. За це йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Детальніше
24.06.2026
У водоймах на Чернігівщині потонули двоє людей
У Носівці та поблизу Шибиринівки з водойм дістали тіла 61-річного чоловіка та 15-річного хлопця. Детальніше
23.06.2026
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті