Росія відвела частину військових кораблів з Севастопольської бухти, а другу готує до виведення.
Про це повідомляє військовий рух українців та кримських татар "Атеш".
Агент руху провів розвідку однієї зі стоянок військових кораблів РФ між малими бухтами "Докова" та "Голландія" і повідомив, що частину російських військових кораблів "уже відвели, а частина готується до цього".
Провівши розвідку навколо стоянки, рух повідомляє, що на під’їзді встановлено контрольно-пропускний пункт, а цивільних мешканців на територію об’єкта, який з початку війни був закритий для військових потреб, не пускають. На стоянці є лише військові кораблі.
"Російські військові кораблі ухвалили єдине правильне рішення - піти з Севастополя. Бажаємо всім військам прийняти таке саме. Інакше їм не врятуватися", - пише "Атеш".
Новини по темі:
Криголам, який купила Україна, вирушить в експедицію до Антарктиди восени
Нові військові кораблі для України отримають британські ракети
У Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»
Наступного року Україна отримає бойовий "москітний флот"
Сергію Шкарлету куплять криголам для антарктичних експедицій
Україна отримає турецькі безпілотники Bayraktar та американські бойові катери Mark VI
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини