На Прилуччині поліцейські інформують громадян через гучномовець про найпоширеніші види шахрайства. Правоохоронці патрулюють населені пункти та нагадують, як вберегтися від шахраїв, ретельно перевіряти інформацію, яку вам повідомляють, не панікувати, звернутися до близьких за порадою або щоби просто пояснити ситуацію.
Шахраї вміло використовують психологічні техніки маніпуляції. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомих людей, які вам телефонують, не перераховуйте кошти на невідомі карткові рахунки, не переходьте за сумнівними посиланнями, оплачуйте за товар онлайн лише на перевірених сайтах або тільки після отримання товару.
Якщо вам надходять підозрілі дзвінки, повідомлення від невідомих осіб, телефонуйте 102 – не дайте шахраям вас ошукати.
Новини по темі:
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини