Чи не найкраще про стан справ у громаді свідчить відсоток компетентних фахівців на своїх посадах. Чи покращився стан прилуцьких укриттів після призначення профільного заступника? Наприкінці року в очільниці міста з’явилося два нових заступники. Тетяна Пахомова відтепер відповідає за гуманітарну роботу, а Сергій Чміль – за сферу надзвичайних питань. Меркиня наголошувала, що тепер у цих сферах наступить повний порядок і в такий спосіб вдасться розвантажити ще одного заступника Олександра Сивенка. Натомість роботи у нього ще додалося, бо левова частина роботи заступниці з гуманітарних питань лягла на його плечі. У свою чергу відповідальною роботою з питань надзвичайних ситуацій нині займається Сергій Чміль.
Тож, як у місті ведеться важлива і відповідальна робота з питань надзвичайних ситуацій події вирішили поцікавитися у профільного заступника.
На виготовлення ПКД для нових споруд цивільного захисту в минулому році було виділено півтора млн грн. По 300 тис. на кожне укриття відповідно. Проектно-кошторисна документація вже в процесі виготовлення.
З коментаря стає зрозуміло, що ПКД на будівництво захисних споруд за півтора млн вже виготовляється, а сума коштів на їх будівництво поки не відома і хтозна коли буде виділятися. Містяни можуть навести безліч прикладів морально застарілих документацій, які так і не пішли в роботу. Це і про об’їздну дорогу, і про центр реабілітації на базі колишнього 7-го садочка. А відтак чи побудують у Прилуках 4 захисні споруди з нуля - дуже велике питання, кажуть містяни. І в свою чергу цікавляться, чи приведуть до ладу хоча б ті, що існують. Бо вже 2 роки від початку повномасштабної війни, а віз і нині там.
Все що на сьогодні робить влада, так це після ревізії вказує на недоліки балансоутримувачам. Прилуцькі укриття дійсно в жахливому стані, б’ють на сполох містяни. І поки що кадрові зміни до якісних, нажаль, не привели.
Хочеться вірити, що порядок в місті таки настане, резюмує Віталій Юрочко. Головне, аби за те не довелося заплатити надто високу ціну.
Новини по темі:
У Прилуках очільник РВА перевірив укриття та заявив про їх неналежний стан
У Прилуках представники Омбудсмена перевірили стан укриттів
У Прилуцькому навчально-реабілітаційному центрі облаштували укриття
У ліцеї на Прилуччині за рік з нуля побудували протирадіаційне укриття
У ліцеї на Прилуччині завершили будівництво укриття
Харчування в укритті: що будуть їсти прилуцькі школярі під час тривог
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини