![Ніжинська громада продовжує активно підтримувати ЗСУ. Ще два квадрокоптери передали для 137 ОБМП](https://prk.city/foto/news_foto/202404/7644.jpg)
Ніжинська громада продовжує активно підтримувати ЗСУ. Ще два квадрокоптери Мавік 3Т з тепловізорами передали для 137-го окремого батальйону морської піхоти, який з початку війни виконував важливі завдання з оборони Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.
За 2024 рік громада Ніжина передала військовим 36 дронів різних типів, придбаних за кошти міського бюджету.
Нещодавно Олександр Кодола побував на Донеччині та особисто передав бійцям допомогу від громади Ніжина.
Від громади Ніжина доставили військовим дрони різних типів, тепловізори, зарядні станції EcoFlow, антени для посилення зв’язку, смаколики та інші необхідні речі.
Сьогодні підтримка наших бійців є надважливою. Адже наші воїни героїчно б’ються в надскладних умовах, без сну в холодній багнюці під постійним вогнем ворога. Такою ціною дається нам ця перемога.
Новини по темі:
![Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини](/foto/news_foto/202407/7876_t.jpg)
![Засідання бюджетної комісії Прилуцької міської ради](/foto/news_foto/202407/7863_t.jpg)
![Кобили, що народжують чемпіонів та врятована з бійні](/foto/news_foto/202407/7842_t.jpg)
![Автопарк ніжинського комунального підприємства поповнився сучасною технікою для прибирання тротуарів](/foto/news_foto/202407/7832_t.jpg)
![У Ніжинському пологовому презентували реалізований проект зі встановлення сонячної електростанції](/foto/news_foto/202407/7831_t.jpg)
![На Чернігівщині на базі медичних закладів відразу двох громад запрацювали сучасні кол-центри](/foto/news_foto/202407/7827_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини