До Прилуцької міської ради із циклом тренінгів завітала партнерська громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку». Співпрацю започаткували в рамках проекту «Безпека».
Проект «Безпека» впроваджують на Сумщині та Чернігівщині. Прилуки увійшли до десятки громад-учасниць нашої області. Як розповів заступник міського голови Сергій Чміль, Прилуки вже мають план безпеки та завдяки участі у ініціативі документ удосконалять.
20 червня менторка проекту провела перше заняття на розвиток психологічної стійкості. Також учасники вчилися протидіяти інформаційним впливам, дізнавалися правила цифрової безпеки.
До тренінгу долучилися представники громадських організацій міста, працівники соціальної сфери, посадовці Прилуцької міської ради а також освітяни.
Найближчим часом у Прилуках проведуть ще тренінги, спрямовані на посилення стійкості громади до впливу війни. Це підсилить безпеку та допоможе містянам опанувати важливі навички говорять експерти проекту.
Новини по темі:
У Прилуцькому ліцеї №10 дітей навчають розпізнавати загрози
Працювала комісія з моніторингу інфекційної безпеки у закладах освіти Прилук
У Прилуках провели регіональний тренінг про публічні закупівлі
Посадовці міськради вчилися протидіяти дезінформації та розпізнавати брехню
Тривожна кнопка для дітей - нову послугу організували в поліції охорони
У Прилуках відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
Легкоатлет з Прилуччини увійшов до складу Національної збірної України
17-річний легкоатлет Гліб Бабарика із села Манжосівка увійшов до складу Національної збірної України. Хлопець став першим жителем Сухополов’янської громади, який виборов право представляти країну на найвищому рівні. Детальніше
24.06.2026
Одна людина загинула, іншу госпіталізували: у Прилуцькому районі сталася смертельна ДТП
24 червня в Сухополов’янській громаді сталася аварія, у якій одна людина загинула, інша зазнала травм. Детальніше
24.06.2026
На Прилуччині затримали чоловіка, який ошукав пенсіонерку
43-річний чоловік зателефонував 74-річній жінці і, представившись лікарем, виманив у неї 3 тисячі доларів на «лікування» її дочки, яка нібито потрапила у ДТП. За це йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Детальніше
24.06.2026
У водоймах на Чернігівщині потонули двоє людей
У Носівці та поблизу Шибиринівки з водойм дістали тіла 61-річного чоловіка та 15-річного хлопця. Детальніше
23.06.2026
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
Всі новини