Зразковий Аматорський ансамбль гітаристів «Восьма нота» музичної школи є гордістю Чернігівщини

08 листопада 2024 р.   558   0
Зразковий Аматорський ансамбль гітаристів «Восьма нота» музичної школи є гордістю Чернігівщини

Нашій знімальній групі пощастило потрапити на драйвову репетицію цих крутезних талановитих гітаристів.

Зараз учасники зразкового аматорського ансамблю «8-ма нота» готуються до серйозного концерту в місті Чернігові, на який підготували близько 10-ти своїх найкращих номерів. Серед них і «Щедрик» Леонтовича, романтична «Белла» та хітова пісня Кузьми Скрябіна «Мам».

Загалом до підбору репертуару підходять дуже педантично, ділиться керівниця ансамблю Алла Кензерська. До нього входять як класичні твори, так і твори сучасних українських та зарубіжних авторів, аранжування та редакцію до яких робить сам Віталій Кензерський.

Загалом «Восьма нота» - це цілий сімейний підряд Кензерських, в якому справжня зірка не лише мама Алла, а і неймовірно талановитий татко Віталій та донька Віола. Старшенька Ліза нині підкорює закордонну публіку.



Сьогодні колектив має великий досвід конкурсної та концертної діяльності, є лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Бере активну участь у шкільних міських заходах та благодійних акціях на підтримку ЗСУ. Бо для музикантів дуже важливі саме живі виступи, а не дистанційні конкурси, резюмує пані Алла.

Відмінно в ансамблі звучить перкусія, яка додає своєрідного шарму та родзинки «Восьмій ноті».

Поліна - наймолодша учасниця ансамблю і за сумісництвом та сама ведуча, про яку згадує в інтерв’ю Віталій. Юна гітаристка зізнається, що життя свого без «Восьмої ноти» не уявляє. Каже, навіть у темні часи не припиняли репетицій.

Поліна дуже мріяла грати на гітарі і «Восьма нота» здійснила цю її заповітну мрію.

А Даша завдяки ансамблю всерйоз вирішила пов’язати своє життя з музикою.

Всі вони різні, бо ж наймолодшій учасниці 12, а найстаршому не скажемо скільки. Але коли під час гри вони зливаються в єдине ціле – їх синергія випромінює якусь неймовірну енергію і дарує справжню благодать та бальзам для душі.


Джерело: pryluky.org

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

26.06.2026
У Прилуках відзначили шістьох школярів, які повідомили поліцію про спробу вербування росіянами
Шестеро учнів з Прилук та району повідомили поліцію про спробу вербування РФ. Анонім у месенджері пропонував дітям «легкі гроші» за підпали автомобілів військових, фіксацію «прильотів» та передачу координат адміністративних будівель. За свідому громадянську позицію школярів відзначили правоохоронці. Детальніше
26.06.2026
Два ліцеї на Прилуччині отримають фінансування на оснащення навчальних кабінетів та лабораторій
Державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук отримають два майбутні академічні ліцеї на Прилуччині – Талалаївський та Варвинський. Детальніше
26.06.2026
У Прилуках на території гімназії №2 почались археологічні розкопки
У дворі прилуцької гімназії №2 почались археологічні дослідження. Їх проводить команда з Одеського національного університету на чолі з науковицею Ольгою Демченко. Розкопки проводять на замовлення Охоронної археологічної служби України. Детальніше
26.06.2026
Судитимуть жителя Прилук, який незаконно зберігав зброю та наркотики
У жителя Прилук вилучили 4 згортки з канабісом, пістолет та патрони. Обвинувальний акт стосовно нього направили до суду. Детальніше
25.06.2026
У Прилуках суд вкотре відклав розгляд справи Ярослава Попенка
24 червня у Прилуцькому міськрайонному суді вкотре не відбулося засідання у справі сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинувачують у систематичному збуті наркотиків. Підсудний знову не з’явився до суду. За словами адвоката Ігоря Фесика, з квітня 2026 року його підзахисний служить у ЗСУ. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті