У Прилуках двоє водіїв 2004 та 2005 років народження були позбавлені права керування за рішенням суду на 7 та 5 років відповідно, однак попри заборону суду сіли за кермо. За цими фактами розпочато кримінальні провадження.
Про це повідомляє поліція Прилуцького району.
21 травня під час патрулювання міста Прилуки екіпаж групи реагування патрульної поліції зупинив двох водіїв легкових автомобілів за порушення правил дорожнього руху.
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що обидва водії – 2004 та 2005 років народження були позбавлені права керування за рішенням суду на 7 та 5 років відповідно. Обидва вже неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності за керування транспортом у стані сп’яніння та інші порушення правил дорожнього руху.
Попри заборону, чоловіки продовжували керувати автомобілями. Для документування злочину на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Прилуцького районного відділу поліції.
За цими фактами слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує два кримінальні провадження за частиною 1 статті 382 Кримінального кодексу України (невиконання судового рішення). Максимальне покарання за цією статтею – до трьох років позбавлення волі.
Крім того, за порушення Правил дорожнього руху на водіїв патрульні склали адміністративні матеріали за:
– ст. 121 КУпАП – порушення правил керування або експлуатації транспортного засобу;
– ст. 126 КУпАП – керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів або не пред’явила їх для перевірки, або щодо якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування.
Новини по темі:
У Прилуках засудили чоловіка, який погрожував гранатою
Тримали оборону 43 дні та відбили атаку російської ДРГ: історія поліцейського з Прилук
У Прилуках зіштовхнулися дві автівки: травмовано жінку
У Прилуках розшукали зниклу літню жінку
На Чернігівщині викрили директорку підприємства, яка привласнила 8 мільйонів гривень грантових коштів
Поліцейські Прилуччини затримали жителя Полтавщини: пограбував пенсіонерку і втік
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Прилуках відкрили виставку, яка вражає своїми роботами
У Прилуцькому краєзнавчому музеї діє виставка «Краса навколо нас» художника Володимира Полуди. Виставка знайомить відвідувачів із різними гранями творчості митця. На полотнах та графічних роботах – українська природа, квіткові композиції, архітектурні мотиви та люди. Детальніше
11.06.2026
Прилуцька громада отримала комп’ютерну техніку від естонських партнерів
50 комп’ютерів і 20 ноутбуків передали до Прилук партнери з Естонії. Техніку отримали підрозділи міськради, адже попереднє обладнання було знищене внаслідок російського удару. Детальніше
11.06.2026
У Прилуках спалахнув торгівельний кіоск
10 червня у Прилуках через коротке замикання електрики загорівся торгівельний кіоск. Детальніше
10.06.2026
Відтепер візит до Прилуцького ЦНАПу можна запланувати
Відтепер візит до Прилуцького центру надання адміністративних послуг можна запланувати. На платформі «Центр дія» запрацював сервіс «Онлайн-запис до фахівця». Обираєте зручний день та час і без черг отримуєте адміністративну послугу. Детальніше
10.06.2026
Прилуцький краєзнавчий музей реалізує інклюзивний проєкт «Почути і побачити СПАДЩИНУ»
Прилуцький краєзнавчий музей разом з партнерами розпочинає реалізацію інклюзивного проєкту «Почути і побачити СПАДЩИНУ». В межах ініціативи для відвідувачів з порушеннями зору та слуху, зокрема, буде створено 9 відеосюжетів експозицією музею жестовою мовою, виготовлено 10 тактильних 3D-моделей музейних предметів. Детальніше
Всі новини