Важливі рішення для громади ухвалили у ході засідання виконкому Прилуцької міської ради

19 серпня 2025 р.   390   0
Важливі рішення для громади ухвалили у ході засідання виконкому Прилуцької міської ради

18 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Під керівництвом міського голови Ольги Попенко розглянули 27 питань, що стосуються життєдіяльності міста. Порядок денний охопив ряд важливих тем.

Цього дня ухвалили рішення про визначення форми здобуття освіти у навчальних закладах міста на 2025-2026 роки.

Олександр Правосуд, начальник управління освіти Прилуцької міської ради: «Пропонується очна і змішана форма. Змішана в небагатьох закладах, я їх зараз назву, а причина скрізь одна й та ж. Це в зв’язку з тим, що потужність укриття не забезпечує одночасне перебування для усіх учасників процесу. Тому й пропонується змішане навчання. Це поєднання очної та дистанційної форми. Отже, пропонується змішана форма, якщо взяти заклади дошкільної освіти, то це ЗДО №8 і ЗДО №19. У усіх інших закладах дошкільної освіти очна форма. Якщо взяти навчальні заклади, то змішана форма пропонується у гімназії №2, ліцеї №9 і ліцеї №14. В усіх інших очна форма.  І у двох позашкільних закладах також змішаний режим навчання».

Проєкт рішення щодо роботи мистецьких закладів освіти міста передбачив очну форму навчання. Також у ході засідання заслухали низку фінансових питань. Виконком затвердив зміни до фінансових планів на 2025 рік для комунальних некомерційних підприємств, зокрема Прилуцького міського центру первинної медико-санітарної допомоги та Прилуцької центральної міської лікарні.

Ці ж установи відзвітували про виконання фінансового плану за другий квартал 2025 року. Серед ухвалених рішень і затвердження відповідних звітів за перше півріччя від комунальних підприємств «Послуга» та комбінату шкільного харчування «Шкільний». 

Члени засідання розглянули і питання розірвання договору оренди майна. Товариство «Укртелеком» звернулося до міськради із заявою. Відповідно до документу, організація планує припинити надання телекомунікаційних послуг у мікрорайоні військових містечок.

Необхідну кількість голосів набрали і питання щодо списання майна, виділення коштів на матеріальну допомогу та погодження місць для розміщення зовнішньої реклами.

Окрім цього, затвердили встановлення меморіальної дошки загиблому герою-прилучанину Володимиру Левченку.


Джерело: pryluky.org

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

05.06.2026
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті