Дасть місту додаткові робочі місця: у Прилуках хочуть створити індустріальний парк

13 травня 2026 р.   126   0
Дасть місту додаткові робочі місця: у Прилуках хочуть створити індустріальний парк

Фото ілюстративне.

У Прилуках планують створити індустріальний парк. 11 травня на 67 позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали рішення про відведення земельних ділянок для цього.

Про це повідомляє Суспільне.

Ідея створити індустріальний парк у Прилуках – спільна, над нею працювала міська рада та асоціація «Нова Індустріальна Чернігівщина», розповів її керівник Андрій Бойко.

За словами Бойка, відведення землі – це перший крок до створення індустріального парку. Йдеться про кілька земельних ділянок у промисловій зоні Прилук.

«В законі прописані спеціальні умови, що це має бути земельна ділянка від 10 гектарів і вона має бути в одній локації. Депутати проголосували за те, щоб ділянкам, які можуть утворити ці 10 гектарів, присвоїти кадастрові номери та робити одним кластером. Після того, як це зроблять, а для цього потрібна не одна сесія, потрібно буде створювати концепцію індустріального парку, ініціювати його створення й рухатися далі», – говорить Андрій Бойко.

З його слів, далі у Прилуцькій міській раді мають обрати для парку назву, концепцію та визначити компанію-управителя. Міська голова Прилук Ольга Попенко розповіла, що індустріальний парк – це важлива для міста ініціатива.

«Прилуки повинні мати індустріальний парк. Це дає місту додаткові робочі місця. Це кропітка робота. Треба отримати дозволи не від одного міністерства. На сьогодні маємо підтримку від обласної військової адміністрації. Ми будемо працювати активно в цьому питанні. Ми розуміємо, що це 2-3 підприємства, а можливо й більше, які будуть організовано працювати у нашому місті», – сказала Ольга Попенко.

Як повідомляла пресслужба Чернігівської ОВА на офіційному сайті, перший в області індустріальний парк – «Менський» – зареєстрували у січні 2023 року. Другий – зареєстрували у грудні 2025 року в місті Носівка Ніжинського району.

Андрій Бойко розповів, що над проєктом парку у Носівці працювали близько року. Його приватне підприємство «Тепличне» є там компанією-управителем.

«Я як компанія-управитель на 30 років підписав договір оренди з міською радою. Тепер моя задача шукати в той парк інвесторів, тягнути туди електрику, дороги, залізничне сполучення, і цю територію робити привабливою для інвесторів», – розповів Андрій Бойко.


Джерело: pryluky.org

Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

05.06.2026
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті