Фото: Поліція Чернігівської області.
На Чернігівщині директорка підприємства привласнила 8 мільйонів бюджетних гривень, виданих у якості гранту на створення або розвиток виробництва переробної промисловості. Жінці повідомили про підозру.
Про це повідомляє Поліція Чернігівської області.
Директорку приватного товариства викрили слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що у 2024 році, маючи злочинний умисел на заволодіння грошовими коштами з державного бюджету, фігурантка створила товариство з обмеженою відповідальністю та відкрила в одній з банківських установ рахунок для його обслуговування. Перебуваючи на посаді директорки приватного товариства, підозрювана подала заявку та необхідні документи на створення або розвиток виробництва переробної промисловості.
За деякий час на рахунок фірми з державного бюджету надійшли 8 мільйонів гривень грантових коштів. В подальшому, з метою створення видимості виконання грантового договору, жінка перерахувала частину коштів на рахунок іншої підставної фірми, як оплату за постачання лінії з виробництва хліба.
Правоохоронці з’ясували, що грантові кошти були виведені в тіньовий обіг та зняті готівкою з рахунків у банківських установах. Зазначеними коштами фігурантка розпорядилася на власний розсуд.
Поліцейські зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує протиправні дії підозрюваної.
На підставі зібраних доказів слідчі поліції повідомили їй про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Новини по темі:
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
До уваги водіїв! Сезонні обмеження руху для великовагових транспортних засобів
На Чернігівщині викрили розкрадання понад 11 мільйонів на генераторах для ЗСУ
У Прилуках зіштовхнулися дві автівки: травмовано жінку
У Прилуках розшукали зниклу літню жінку
Дві громади Прилуччини отримали генератори від німецьких благодійників
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини