![Про осінню депресію](/foto/news_foto/202110/4616_t.png)
Настання холодів, дощової погоди та скорочення тривалості дня з приходом осені для багатьох людей стає періодом нервозності, неспокою, паніки та так званої осінньої хандри.
![Розбиті фурами дороги. Фури «Великого будівництва» - не виняток!](/foto/news_foto/202110/4615_t.png)
Для когось поповнення кишені від вдалого врожаю, а для прилучан - розбиті дороги, безсонні ночі та оббита плитка в домівках. Вже декілька років в Прилуках містяни намагаються добитися окремого об’їздного шляху для фур та багатотоннажних вантажівок.
![Дотримання вимог карантину, рейд комісії по маршрутках](/foto/news_foto/202110/4614_t.png)
Спеціально створена комісія, до якої увійшли представники Держпродспоживслужби, поліції та райдержадміністрації у вівторок 27 жовтня провела попереджувальний рейд по районних та міських маршрутах - перевіряли дотримання карантинних вимог.
![Аварія, упала опора електропередачі](/foto/news_foto/202110/4613_t.png)
На перехресті вулиць Київської та Іванівської просто посеред дня впала опора електромережі.
![Золота рибка](/foto/news_foto/202110/4605_t.png)
З 1 листопада вступає в дію наказ управління Державного агентства меліорації та рибного господарства Чернігівщини. Від початку останнього місяця осені забороняється будь-який вилов біоресурсів на зимувальних ямах, яких на Чернігівщині визначено 38.
![Ситуація з COVID-19 у Прилуках](/foto/news_foto/202110/4597_t.jpg)
Кількість хворих на коронавірусну інфекцію в Прилуках як і по всій Україні стрімко зростає. На амбулаторному лікуванні перебуває 416 прилучан з підтвердженим діагнозом covid-19. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».
![Поточний епідемічний стан Прилуччини](/foto/news_foto/202110/4587_t.png)
За минулі вихідні ковід забрав життя 4-х пацієнтів, які лікувалися у стаціонарі інфекційного відділення Прилуцької центральної міської лікарні. Всі четверо не були вакциновані.
![У школах з 25 жовтня - дистанційне навчання](/foto/news_foto/202110/4585_t.png)
З 25 жовтня у прилуцьких школярів розпочалося дистанційне навчання. Після осінніх канікул діти не повернулися до навчальних закладів з двох причин – через відсутність у школах опалення та через велику кількість хворих дітей на коронавірусну інфекцію. Дистанційне навчання введено після консультації із батьківською радою.
![26 жовтня в Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення](/foto/news_foto/202110/4563_t.jpg)
Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 26 жовтня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.
![Прокуратура оштрафувала великовагового перевізника на 34000 грн.](/foto/news_foto/202110/4549_t.png)
Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави, стягнення коштів до бюджетів різних рівнів. З метою поновлення інтересів держави прокуратурою вживаються заходи представницького реагування.
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини