
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 квітня в області зафіксовано 380 нових випадків COVID-19, ще 277 пацієнтів одужали. На жаль, за минулу добу зафіксовано дев’ять летальних випадків.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 квітня в області зафіксовано 387 нових випадків COVID-19, ще 328 пацієнтів одужали. На жаль, за минулу добу зафіксовано 20 летальних. Серед них 67-річна та 78-річна жительки Прилук, 79-річна жителька Ічнянського району, 71-річний житель Прилуцького району.

Два раніше не судимі мешканці м.Києва 1988 та 1993 р.н. в один із днів початку квітня 2021 року вчинили 2 крадіжки чужого майна, а саме коштовностей та грошових коштів з квартир громадян в м.Прилуки та м.Ічня Прилуцького району, спеціально з цією метою прибувши на місця скоєння злочинів на власному автомобілі

За принципової позиції Прилуцької окружної прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду від 19.04.2021 жителя Прилуцького району засуджено за скоєння грабежу.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19, ще 570 пацієнтів одужали. На жаль, за минулу добу зафіксовано 11 летальних випадків. Серед них 67-річна, 68-річний та 74-річний житель Прилук, 66-річний житель Ічнянського району.

«Нині Чернігівщина на другому місці в Україні за рівнем госпіталізації. Динаміка покращення цих показників дуже повільна. З такими темпами область ще довго буде в «червоній» зоні», – повідомила в.о. начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міськради Ольга Малець.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 квітня в області зафіксовано 139 нових випадків COVID-19, одужало 424 інфікованих. На жаль, маємо ще 19 летальних випадків. Серед них 70 річний прилучанин.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко представила адміністративно-господарському активу Прилуччини нового голову Прилуцької районної державної адміністрації Геннадія Луценка, призначеного згідно з розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 15 квітня 2021 року №463/2021-рп.

У березні цього року 20 та 22 річний мешканці одного з сіл Прилуцького району знайшли в громадському місці загублену чужу банківську картку, після чого спільно, скориставшись нею для безконтактної оплати товарів в магазинах, заволоділи грошовими коштами потерпілої особи – власника карткового рахунку, які потратили на алкоголь та продукти.

Сьогодні першу дозу препарату CoronaVac отримали ті правоохоронці, які несуть службу з охорони громадського порядку в Чернігівському, Ніжинському та Новгород-Сіверському районах.
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини