
В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників. В першу чергу імунопрофілактику отримують медики, що працюють у ковідних відділеннях, потім працівники стаціонарних відділень. Після вихідних імунопрофілактичну компанію обіцяють продовжити.

В рамках реалізації проєкту «EMERGENCY» в приймальних відділеннях дев’яти опорних медзакладів передбачено 72 мільйони гривень. Ці кошти спрямовані саме на реконструкцію, капітальний ремонт відповідно до єдиного всеукраїнського стандарту. На сьогодні середній показник фактично виконаних будівельних робіт становить понад 88%.

В ході обшуку в помешканні 47-річної прилучанки правоохоронці виявили та вилучили поліетиленовий пакет з кристалічною речовиною, схожою на метадон, вагою близько 20 грамів. За цінами «чорного» ринку вартість вилучених у прилучанки наркотичних речовин становить близько 40 тисяч гривень. Всього правоохоронці провели 15 санкціонованих обшуків в оселях підозрюваних у причетності до незаконного обігу наркотиків.

— Наша мета — зробити так, аби турист на Чернігівщині мав вільний доступ до усіх можливих зручностей, у тому числі — якісний мобільний зв’язок, безкоштовний доступ до Wi-Fi, дороговкази, комфортні вбиральні та впорядковані під’їзди до локацій. Триматиму кожен з пунктів на особистому контролі, — зазначила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Про це вранці 25 лютого повідомив завідувач загально-соматичного відділення з ліжками інтенсивної терапії КНП «Чернігівська обласна лікарня» Ігор Кузін. Йому напередодні першому на Чернігівщині зроблено щеплення від коронавірусної інфекції вакциною британсько-шведської компанії AstraZeneca (CoviShield).

Варвинським відділом Прилуцької місцевої прокуратури в межах реалізації представницьких повноважень відреаговано на порушення вимог законодавства при розпорядженні землями територіальної громади Варвинської селищної ради.

Поліція закликає громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та не панікувати у разі, якщо на вулицях або в будівлях вашого населеного пункту ви побачите велику кількість поліції.

Першим вакцинованим в області став Ігор Кузін, завідувач відділення інтенсивної терапії загального профілю обласної лікарні. "Звичайно, я жива людина та можу хвилюватися. Але страшно не вакцинуватися, страшно бачити як хворіють та помирають від COVІD-19 люди", – сказав він.

Установлено, що 56 річний місцевий житель намагався викрасти пляшку лікеру «Jägermeister» 0.5 л. заховавши її під верхній одяг, після чого був викритий на виході з магазину службою охорони. Вироком Ічнянського районного суду обвинуваченого засуджено до покарання у виді штрафу на користь держави у розмірі 17 000 грн.

Зловмисник систематично вчиняв відносно своєї дружини в присутності малолітніх дітей психологічне насильство, а саме: навмисно, систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував і погрожував їй фізичною розправою.
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини