![Поліція Чернігівщини викрила схему організації підкупу виборців](/foto/news_foto/202010/1685_t.jpg)
За попередніми підрахунками поліції, мережа охоплює понад 5 тисяч осіб Тривають першочергові слідчі дії. За підкуп виборців передбачено до шести років позбавлення волі.
![У Чернігівській області виявлено 93 нових випадків COVID-19](/foto/news_foto/202010/1684_t.jpg)
Захворювання підтверджено у 38 чернігівців, 24 ніжинців, 9 жителів Варвинського району, шести - Чернігівського та стільки ж Козелецького, три нових випадки у Борзнянському районі, по два випадки у Ніжинському, Ріпкинському та Срібнянському районах, один випадок виявлений у Бахмацькому районі.
![В Україні чергові «антирекорди» за кількістю нових випадків і смертей від COVID-19](/foto/news_foto/202010/1683_t.jpg)
За минулу добу, 2 жовтня, в Україні виявлено рекордний 4661 випадок коронавірусу. Померло від хвороби у п’ятницю 92 особи – найбільше за весь час.
![«Слуги народу» знову хочуть скасувати штрафи за самогоноваріння](/foto/news_foto/202010/1682_t.jpg)
Натомість депутати хочуть впровадити в Україні законодавче регулювання процедури самогоноваріння, оподаткування такої діяльності та створення норм до матеріально-технічної бази фізичних осіб, що займаються самогоноварінням.
![Цукор, яйця та олія — що ще подорожчало останніми днями у Прилуках?](/foto/news_foto/202010/1681_t.jpg)
Репортаж телеканалу «ТІМ-ТБ» про ціни на продукти харчування на базарі, та в магазинах міста.
![Зеленський збирається вести облік українців-користувачів «ВКонтакте»](/foto/news_foto/202010/1680_t.jpg)
Рада національної безпеки і оборони України має намір поставити на облік у правоохоронних органах усіх українців, які користуються забороненою російською соцмережею "ВКонтакте". Систему обліку будуть створювати в рамках затвердженої Зеленським Стратегії національної безпеки України.
![Прилуцька місцева прокуратура інформує](/foto/news_foto/202010/1679_t.jpg)
На час дії карантину у Прилуцькій місцевій прокуратурі проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів призупинено.
![Президент проінспектував будівництво четвертого гідроагрегату на Дністровській ГАЕС](/foto/news_foto/202010/1678_t.jpg)
Президент України пообіцяв директору Дністровської ГАЕС вивчити питання проблеми підняття берегів Дністра на молдавській стороні, так як електростанція дасть можливість давати якісну електроенергію у Молдову та в Румунію.
![Уряд планує скасувати підвищення зарплат вчителів з 2021 року](/foto/news_foto/202010/1677_t.jpg)
Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту, дію постанови буде відтерміновано ще на один рік “у зв’язку з відсутністю неінфляційних джерел фінансування”.
![Українські пекарі прогнозують подорожчання хліба](/foto/news_foto/202010/1676_t.jpg)
З початку року вартість пшениці зросла на 40%, з них тільки за вересень - на 25%, що неминуче призводить до зростання цін на борошно, яка становить до 50% від собівартості хліба.
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини