У Чернігівській області виявлено 138 нових випадків COVID-19 станом на 16 листопада

16 листопада 2020 р.   809   0
У Чернігівській області виявлено 138 нових випадків COVID-19 станом на 16 листопада

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 листопада в області зафіксовано 138 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявлено у 42 чернігівців, 30 ніжинців, шести прилучан, 29 жителів Менського району, 10  – Сосницького та 8 – Козелецького. По чотири випадки інфікування у Прилуцькому й Чернігівському районах, по одному в Ріпкинському і Талалаївському, троє хворих у Сновському. З них п’ятнадцять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
 
На жаль, знову маємо  втрати. Сьогодні стало відомо про п’ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли дві жінки з Прилук, 61 та 76 – років, 73-річна жителька Городнянського району, 56-річна – Коропського та 83-річна – Сновського. Усі вони мали супутні захворювання. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 93 хворих. З них двадцять три чернігівці, 19 ніжинців, одинадцять прилучан, 13 жителів Чернігівського району, чотирнадцять – Варвинського. Дев’ять одужавших у Бахмацькому районі, четверо у Новгород-Сіверському. З них дванадцять осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 11 557 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 5592 пацієнти одужало;
– 5226 — лікується амбулаторно;
– 505 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 211 летальних випадків;
– 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 864 ПЛР-дослідження. 951 ІФА-тест провели заклади охорони здоров’я області.

– На сьогодні в області 5731 активний випадок COVID-19, більшість хворих не потребують госпіталізації, адже мають легкі прояви. Але лікування слід проходити під постійним контролем спеціалістів. Тому обов’язково тримайте зв’язок зі своїм сімейним лікарем. У випадку неможливості зв’язатися з лікарем чи при виникненні будь-яких питань, пов’язаних з коронавірусом, ви можете зателефонувати на Обласну гарячу лінію 0800507070. Також працює гаряча лінія обласного лабораторного центру – 0950010340, – сказав заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван та нагадав, що для того, щоб уберегтись від інфікування, необхідно дотримуватись простих правил особистої гігієни, уникати місць скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.


Коментарі (0 шт):


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Анти-спам код: Оновити

Останні новини

05.06.2026
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Яким чином ви попали на наш сайт?







Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті