За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 квітня в області зафіксовано 51 новий випадок COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у дев’яти чернігівців, 24 жителів Куликівського району, 10 – Бахмацького. По два інфікованих у Сосницькому і Носівському районах, по одному – в Бобровицькому, Борзнянському, Коропському і Новгород-Сіверському. З них 37 осіб на госпіталізації.
За минулу добу зафіксовано ще 16 летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли п’ятеро чернігівців: двоє 82-річних чоловіків, один – 52 річний та дві жінки: 74 й 76 років, 69-річна жителька Куликівського району, 81-річний чоловік з Чернігівського. Також померли дві жінки 78 та 75 років з Ріпкинського району, 87-річна жінка – з Козелецького, двоє чоловіків з Бобровицького району – 72 і 65 років, 70-річний прилучанин і 80-річна ніжинка. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом коронавірус померли 61-річний житель Корюківського району та 69-річна жінка з Ічнянського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 124 інфікованих. З них 39 чернігівців, 16 ніжинців, троє прилучан, стільки ж мешканців Новгород-Сіверського, Талалаївського, Борзнянського й Ічнянського районів. По чотири одужавших у Носівському, Сновському, Куликівському, Козелецькому і Бобровицькому районах, по два – у Ріпкинському, Срібнянському, Менському, Коропському та Городнянському. По шість хворих одужало у Варвинському й Ніжинському, по п’ять – у Чернігівському та Бахмацькому, по одному – в Сосницькому і Семенівському. З них 83 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 44 706 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 34 561 пацієнт одужав;
– 8 115 — лікується амбулаторно;
– 1 058 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 889 летальних випадків;
– 83 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 3000 тестувань.
Коментарі (0 шт):
Додати коментар:
Останні новини
Тримали оборону 43 дні та відбили атаку російської ДРГ: історія поліцейського з Прилук
Лейтенант поліції з Прилук Микола Щур (псевдо «Мишонок») майже два роки провів у лавах стрілецького батальйону поліції Чернігівщини. Чоловік, як піхотинець виконував бойові завдання на Покровському напрямку, де впродовж 43 днів обороняв позиції, а також на прикордонних територіях, де разом із побратимами відбив спробу прориву державного кордону російською ДРГ. Детальніше
08.06.2026
Селекціонер з Прилук створив понад 15 нових сортів ірисів
Іриси для прилуцького дослідника Геннадія Мамченка – це і хобі, і робота. За понад 20 років він створив і зареєстрував в Американській спілці ірисів понад 15 нових сортів. Вдома на двох сотках присадибної ділянки чоловік вирощує 350 сортів ірисів та 300 експериментальних сіянців, які є фундаментом для майбутніх сортів. Про тонкощі вирощування ірисів, а також професійні поради селекціонера – далі у матеріалі. Детальніше
08.06.2026
У Прилуках завершують будівництво другої в місті підземної школи
Робітники прокладають мережу електропостачання та пішохідну доріжку до входів, фарбують стелю і стіни, облаштовують санвузли. У Прилуках готуються завершити будівництво другої в місті підземної школи. Детальніше
08.06.2026
Горіли гніздо лелеки, будинок та суха трава: на Прилуччині за вихідні сталися п’ять пожеж
5-7 червня на території Прилуцького району виникли п’ять пожеж. Зокрема, горіли гніздо лелеки, будинок, який не експлуатується та суха трава. Детальніше
05.06.2026
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
Всі новини