![Народний митець Володимир Полуда на своїх полотнах відтворює історичні перлини Ніжина](https://prk.city/foto/news_foto/202211/6160.jpg)
Художник за роботою.
Навіть сіра похмура осінь на його полотнах має свій неповторний шарм. В історичному серці Ніжина можна часто побачити митця-аматора з мольбертом в колоритному береті, який надихаючись історичними перлинами відтворює на полотні справжні шедеври.
Найбільше Володимира Полуду надихають красиві пейзажі, місця сили, наскрізь просякнуті історією, та жіночі образи.
Володимир Полуда родом із села Припутні що на Ічнянщині. Під час окупації воно чи не найбільше постраждало від ворожих обстрілів та руйнувань. В березні через нього проходили сотні одиниць ворожої техніки, знищуючи все на своєму шляху. Старенький батько митця не переживши надмірного стресу за декілька місяців після деокупації пішов з життя. Художникові дуже болить рана, яка мабуть ніколи не заживе також і в серці кожного українця. Важко дивитися на те, як ворог плюндрує твою рідну землю, ділиться пан Володимир.
У важкі хвилини, коли страшні думки заполоняють душу, допомагає і рятує творчість, ділиться художник. Свої роботи пан Володимир пропонує для продажу на благодійних аукціонах, де збирають кошти для ЗСУ. Бо мистецький фронт теж працює на нашу перемогу.
Володимир Полуда народний митець міста Ніжина переважно пише олійними фарбами. На його полотнах можна побачити мальовничі пейзажі рідної Чернігівщини, вишукані жіночі портрети та зображення відомих постатей. Та найбільше надихають художника грандіозні історичні перевтілення, які зараз відбуваються в Ніжині. Оновлена Гоголівська та бульвар Шевченка вже зовсім скоро оживуть на полотнах митця.
Новини по темі:
![Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини](/foto/news_foto/202407/7876_t.jpg)
![Автопарк ніжинського комунального підприємства поповнився сучасною технікою для прибирання тротуарів](/foto/news_foto/202407/7832_t.jpg)
![У Ніжинському пологовому презентували реалізований проект зі встановлення сонячної електростанції](/foto/news_foto/202407/7831_t.jpg)
![На Чернігівщині на базі медичних закладів відразу двох громад запрацювали сучасні кол-центри](/foto/news_foto/202407/7827_t.jpg)
![«Обриси світла» - у Прилуках відкрилась виставка витинанок](/foto/news_foto/202406/7816_t.jpg)
![У Ніжині відкрили «Лабораторію інноваційної освіти», яка нічим не поступається столичному музею науки](/foto/news_foto/202406/7809_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини