![«Наш святий обов’язок – підняти наше місто»: у Прилуках створили «Школу амбасадорів – 2022»](https://prk.city/foto/news_foto/202211/6190.jpg)
У Прилуках створили "Школу амбасадорів – 2022". До проєкту долучилися педагоги, лікарі, посадовці, активісти та мами в декреті. Його організував та провів краєзнавчий музей. Впродовж п’яти занять учасники вивчатимуть історію, культуру, архітектуру, релігію рідного міста, аби стати носіями бренду міста – амбасадорами.
"Ми вже маємо вдалий досвід двох сезонів підліткової «Школи амбасадорів», а по друге, бачимо великий попит на історичну інформацію серед наших містян, тому сформували і відкрили цю школу", – розповіла наукова співробітниця Прилуцького краєзнавчого музею Оксана Середа.
Наукова співробітниця Прилуцького краєзнавчого музею Оксана Середа. ФОТО: Суспільне Чернігів
Прилучанка Ірина Михайлюченко – мама в декреті. Вона – одна із ініціаторок запуску проєкту саме для дорослих. До цього спостерігала за аналогічним навчанням для дітей.
"Говорила, щоб створювали таке для дорослих, бо дуже хочеться також взяти участь. Такого я ніде не чула і не бачила, а в нашому місті є така унікальна можливість. Я просто в захваті від цього".
Прилучанка Ірина Михайлюченко. ФОТО: Суспільне Чернігів
До проєкту також долучилася колишня голова Прилуцької районної адміністрації Валентина Ковтун. На дебютній зустрічі вона подарувала музею Книгу Рекордів України, де вказані два гастрономічні рекорди Прилуччини – найбільша кількість спечених короваїв та найбільший об’єм звареного кулішу.
Книга Рекордів України. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Це наш святий обов’язок підняти наше місто, нашу країну, наш народ, наших людей на таку висоту, щоб нами пишалася вся Європа, весь світ і щоб всі розуміли, що Україна має існувати, вона найкраща в світі, а ми маємо жити в мирі, свободі, і ми найкращі люди на землі".
Колишня голова Прилуцької районної адміністрації Валентина Ковтун. ФОТО: Суспільне Чернігів
Загалом учнями "Школи амбасадорів – 2022" стали 17 містян. Крім працівників музею, пізнавати рідне місто учасникам допоможуть три ментори. Вони навчатимуть архітектурі, культурі та ораторській майстерності. Загалом на учасників чекають п’ять зустрічей, з який три – навчальні.
Учні "Школи амбасадорів – 2022" у Прилуках. ФОТО: Суспільне Чернігів
Оксана Середа, каже це будуть лекційні матеріали, активності зі сторони наших амбасадорів, вони будуть мати домашнє завдання. Це буде дослідницька робота з певною темою, попередньо теми вже підібрали.
Графік зустрічей коригуватимуть в залежності від зміни безпекової ситуації або відключення світла. По завершенні учасники отримають спеціальні дипломи про проходження "Школи амбасадорів – 2022"
Новини по темі:
![Візуальне ЗНО від краєзнавчого музею](/foto/news_foto/202401/7443_t.jpg)
![Маленькі речі великої віри: у Ніжиському музеї відкрилася виставка церковно-ужиткових речей отця Михаїла](/foto/news_foto/202310/7210_t.jpg)
![Із судноплавної річки - в потічок: чому помирає Удай?](/foto/news_foto/202309/7181_t.jpg)
![Акім Галімов по-новому розповість історію маєтку Галаганів](/foto/news_foto/202308/7112_t.jpg)
![У цьому році у Ніжині заплановано впровадження єдиного дизайн-коду центральних вулиць](/foto/news_foto/202302/6495_t.jpg)
![Громада Корюківки проголосувала за перехід Свято-Вознесенської церкви з УПЦ МП до ПЦУ](/foto/news_foto/202208/5869_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини