![До кінця листопада у Прилуцькому краєзнавчому - персональна виставка Степана Вербещука](https://prk.city/foto/news_foto/202310/7255.jpg)
У Прилуцькому краєзнавчому музеї відкрилася яскрава і неординарна персональна виставка іменитого художника Степана Вербещука. Його картини є в приватних колекціях багатьох європейських країн, а також Америки, Канади, Ізраїлю та Філіпін. Шість полотен знаходяться в Донецькому художньому музеї. Містяни ж та гості Прилук мають унікальну можливість до кінця листопада насолоджуватися творчістю пана Степана скільки душа забажає.
Полотнами Степана Вербещука можна милуватися годинами. Густі мазки фарб накладені шпателем чи пензлем складаються в зображення м’яких портретів, яскравих натюрмортів та пейзажів. Сумна задума і довгі пальці скрипалів, видовжені обличчя жінок, чарівні кольорові будиночки. Та, звісно, візитівка художника – фірмові домовички. Є тут і казкові міста з вузенькими брукованими вуличками, лабіринтами сходів та арок. Загалом на виставці представлено понад 4 десятки яскравих полотен. На чільному місці - триптих із зображенням собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Особливою серією у творчості Вербещука проходять жінки. І в кожному такому портреті проглядається риси його музи – коханої дружини Вікторії. Цікавимося у Вікторії Вербещук, як воно бути музою?
Подружжя Вербещуків є волонтерами з великої літери. І Соборний хаб від початку повномасштабного вторгнення став для них другим домом.
Представлені на виставці і роботи, навіяні війною, де головні герої зодягнуті у піксель, бо нині піксель - то є наша вишиванка, каже майстер пензля. Заслуговують на особливу увагу і музичні інструменти, які Степан Вербещук перетворив на справжнісінькі полотна.
Роботи Степана Вербещука унікальні тим, що їм важко знайти аналоги, вони унікальні у своїй техніці та манері виконання, кажуть глядачі. На благо українського мистецтва Степан Вербещук працює скільки себе пам’ятає. Що хоче себе присвятити творчості твердо вирішив ще у шкільні роки. А зараз чудово усвідомлює, що його місія - міцно тримати мистецький фронт та допомагати ЗСУ.
Новини по темі:
![Душа мого народу. Виставка вишитих рушників у Сухополов’янській громаді](/foto/news_foto/202406/7817_t.jpg)
![«Обриси світла» - у Прилуках відкрилась виставка витинанок](/foto/news_foto/202406/7816_t.jpg)
![23 червня віряни України святкують день Святої Трійці](/foto/news_foto/202406/7802_t.jpg)
![Унікальний не лише для України музейний заклад, присвячений розвиткові пошти, розташований у Ніжині](/foto/news_foto/202405/7735_t.jpg)
![У бібліотеці ім. Л. Забашти відбулося відкриття виставки художніх робіт юної художниці Аріни Сушко](/foto/news_foto/202405/7710_t.jpg)
![У бібліотеці імені Любові Забашти відкрилась виставка Олега Кулешова](/foto/news_foto/202403/7598_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини