![У Ніжинській громаді реалізовують проект «DOBRE разом»](https://prk.city/foto/news_foto/202311/7332.jpg?20231129195835)
Чи може міська влада бути максимально відкритою до містян? Так, може – у цьому вкотре переконались ніжинці, взявши участь у проекті «DOBRE разом». Його мета – гуртування та об’єднання особливих категорій населення.
Люди з обмеженими фізичними можливостями та внутрішньо переміщені особи могли озвучити свої проблеми за круглим столом у міській раді.
Альона Ломако сьогодні прийшла на зустріч зі своєю наболілою проблемою. Разом з дітьми жінка проживає в гуртожитку для незрячих, який тріщить по швах. Та найбільша проблема в тому, що люди в мороз сидять без світла.
Саме завдяки комунікації можна вирішити навіть складні проблеми, переконані учасники заходу. Наступною в рамках проекту «DOBRE разом» буде зустріч ніжинців з очільником міста Олександром Кодолою, діляться організатори.
Новини по темі:
![Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини](/foto/news_foto/202407/7876_t.jpg)
![Автопарк ніжинського комунального підприємства поповнився сучасною технікою для прибирання тротуарів](/foto/news_foto/202407/7832_t.jpg)
![У Ніжинському пологовому презентували реалізований проект зі встановлення сонячної електростанції](/foto/news_foto/202407/7831_t.jpg)
![На Чернігівщині на базі медичних закладів відразу двох громад запрацювали сучасні кол-центри](/foto/news_foto/202407/7827_t.jpg)
![«Обриси світла» - у Прилуках відкрилась виставка витинанок](/foto/news_foto/202406/7816_t.jpg)
![У Ніжині відкрили «Лабораторію інноваційної освіти», яка нічим не поступається столичному музею науки](/foto/news_foto/202406/7809_t.jpg)
![](/themes/responsive/images/shadow-divider.png)
Коментарі (0 шт):
Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!
Останні новини
Внаслідок обстрілу Ніжина зруйновано дах багатоповерхівки, поранено 4 людини
В ніч на 26 липня агресор атакував Шахедами Ніжин. Внаслідок обстрілу зруйновано дах двоповерхового житлового будинку, який вже непридатний для проживання. Детальніше
26.07.2024
Поєднання історії та сучасності. Сокиринський професійний ліцей запрошує на навчання!
13 ліцензованих професій, необхідних на ринку праці, подальше здобуття освіти у вищих навчальних закладах, належні умови для навчання, проживання та дозвілля – у Сокиринському професійному аграрному ліцеї у розпалі вступна кампанія. Детальніше
26.07.2024
У Прилуках блокують засідання ТВК. Вп’яте без кворуму
Комісія ТВК знову не зібралася. За останній місяць це вже вп’яте. Детальніше
25.07.2024
АМКУ дозволив французькому мільярдеру купівлю lifecell
Антимонопольний комітет 25 липня схвалив заявку на покупку французькою DVL Telecom українського оператора lifecell. Детальніше
25.07.2024
Провладні депутати блокують роботу сесії у Прилуках!
У Прилуках 51-а позачергова сесія, анонсована на 25 липня не відбулася через відсутність кворуму. Цього разу її роботу проігнорували саме провладні обранці, а ось так звані опозиційні прийшли у повному складі аби голосувати за надважливі питання для життя громади. На розгляд виносилося 10 важливих питань для життя міста. Медицини, освіти, цивільного захисту. Детальніше
Всі новини