
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 грудня за минулу добу зафіксовано 456 нових випадків COVID-19. Серед них у Прилуках - 19, у Варвинському районі 92, у Ічнянському та Козелецькому - по 24. За минулу добу зафіксовано п’ять летальних випадків. З них четверо жінок померли у Прилуках.

У відомстві заявили, що обласна влада, дорожні служби, представники ОТГ, РДА та профільних установ об’єднали зусилля у протидії стихії, щоб уникнути аварійних ситуацій на дорогах, запобігти пошкодженню опор та проводів електропередачі.

В результаті операції з незаконного обігу було вилучено 1330 літрів готового до збуту фальсифікату орієнтовною вартістю 240 тис. грн, а також пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, шланги, лійки та інша фурнітура.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 грудня в області зафіксовано 586 нових випадків COVID-19. З них 24 прилучан і 34 жителя району. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 349 осіб. На жаль, маємо ще вісім летальних випадків.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 грудня в області зафіксовано 545 нових випадків COVID-19. З них 53 прилучан. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 289 осіб. На жаль, маємо ще шість летальних випадків.

Прилуцька ЦРЛ потрапить до списку лікарень області, які надають медичну допомогу хворим на Covid-19. Про це повідомив начальник обласного Управління охорони здоров’я. Нині лікарня працює над усуненням деяких недоліків. Репортаж телеканалу «ТІМ-ТБ».

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 грудня в області зафіксовано 375 нових випадків COVID-19. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 256 осіб. На жаль, маємо ще вісім летальних випадків: по одному у Прилуках, Чернігові та районах - Ніжинському, Куликівському, Талалаївському та Прилуцькому, два у Ніжині.

Якою є ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Чернігівській області, яких заходів вжито для протидії хворобі, рівень забезпеченості медзакладів ліжко-місцями та киснем, про це йшлося на брифінгу керівництва Чернігівської облдержадміністрації.

В Прилуках згідно з офіційними даними з початку пандемії на коронавірус перехворіло більше 2 тисяч містян. За оцінками фахівців ця цифра значно більша. «Скоріше всього вже перехворіла половина населення міста Прилуки, це точно», — повідомляє головлікар Прилуцького ЦПМСД. «Несвідомі ПЛР-позитивні хворі ходять по місту без маски і заражають прилучан», — скаржиться головлікар Прилуцької ЦМЛ. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».

Погода в Прилуках подарувала неприємний сюрприз комунальникам і городянам. Крижаний дощ, що почався позаминулої доби триває й досі, через низьку температуру на дорогах і тротуарах перетворюється на суцільну ковзанку. Як самовіддано борються з результатами стихії комунальники та електрики — дивіться у репортажі телеканалу «Прилуки-ТБ».
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини