
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19. Серед них 19 прилучан і 18 жителів району. На жаль, маємо сім летальних випадків. Серед них 59-річний житель Ічнянського району й 70-річний чоловік з Прилук.

За добу 1 грудня в Україні зафіксували 13 141 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19, а одужали 13 882 особи, при цьому госпіталізували 1 447 осіб і 169 хворих померли.

На початку наступного року на Чернігівщині обладнають ще п’ять ПЛР-лабораторій для виявлення коронавірусу. Постановою кабміну передбачено майже 19 млн грн для встановлення ПЛР-лабораторій у міських лікарнях Ніжина та Прилук, Корюківській ЦРЛ та в Чернігові — у міській лікарні №3 та обласній.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19, з них 32 прилучанина. На жаль, маємо шість летальних випадків, серед них двоє жителів Прилук: 55 і 67 років.

Попри те, що більшість підприємств лісового господарства Чернігівщини вже охоплені системою електронного обліку деревини, в області продовжують фіксувати правопорушення у сфері лісового господарства.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19. За минулу добу в області одужало 190 осіб. На жаль, маємо ще три летальні випадки. Померли 83-річна прилучанка, 70-річна жителька Варвинського району та 58-річна – Козелецького.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 листопада в області зафіксовано 401 новий випадок COVID-19. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 200 осіб.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19. З них 31 прилучанин і 36 жителів району. Ще 202 пацієнти одужали від COVID-19. Зафіксовано вісім летальних випадків. Один з них - 57-річний прилучанин.

Чернігівщина отримає додаткові 60 мільйонів гривень на покращення забезпечення медичним киснем закладів системи охорони здоров’я. На разі кисневе забезбечення ліжкового фонду для "ковідних" хворих нашої області становить близько 40 відсотків.

У маркеті «АТБ» у Прилуках по вул. Київській завершився ремонт. Роботи тривали близько 4-х місяців. За цей час будівельники виконали повну реконструкцію будівлі — перепланували внутрішній простір, замінили всі мережі, облаштували новий фасад, вхідну групу, подбали про благоустрій навколишньої території.
Останні новини
У Прилуках триває поточний ремонт вулиць
На вулиці Європейській латають вибоїни. У Прилуках триває відновлення шляхового покриття міських вулиць. Роботи координує управління житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради. Ремонт поточний, ямковий. Детальніше
17.06.2026
Корова з Прилуччини посіла друге місце у списку рекордисток України за кількістю надоїв
Друге місце у списку корів-рекордисток України за пожиттєвою продуктивністю посіла корова Пшонинка, яка належить ТОВ «Понори» Прилуцького району. За вісім лактацій вона дала 120 242 кілограми молока. Ще одна корова з Прилуччини – Лисиця, що належить ПрАТ «Кремінь», стала лідеркою рейтингу «Надія галузі». Детальніше
17.06.2026
У громаді на Прилуччині ветеран-ВПО з Херсонщини отримає 2 млн грн для придбання житла
Дмитро Свінков – переселенець з Херсонської області, військовий, який звільнений через поранення. Він отримає 2 мільйони гривень для придбання житла – відповідне рішення погодив виконком Варвинської селищної ради. Детальніше
17.06.2026
Громада Прилуцького району отримала сонячну електростанцію від міжнародних партнерів
Варвинська громада отримала сонячну електростанцію від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Детальніше
16.06.2026
Три ліцеї Прилук отримали нове обладнання для харчоблоків
Прилуцькі ліцеї №1, 5 та 6 завдяки участі у Всесвітній продовольчій програмі ООН отримали сучасне обладнання для харчоблоків. Техніку передали в межах допомоги від уряду Франції. Детальніше
Всі новини