
Колишній міський голова Чернігова, нардеп та міністр транспорту Микола Рудьковський голосував у Чернігові. Це - його перша публічна поява після півторарічного ув’язнення у Російській Федерації.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 128 чернігівців, 16 жителів Прилуцького району, 13 – Чернігівського, восьми – Ічнянського. По дев’ять випадків у Бобровицькому та Козелецькому районах, по одному у Бахмацькому, Менському та Ріпкинському, по шість у Корюківському і Варвинському. Дванадцять хворих у Борзнянському районі, стільки ж у Прилуках. По два інфікованих у Куликівському, Срібнянському, Сновському районах та у Ніжині.

Cьогодні, 23 жовтня, Олег Ляшко відкрив ІІ корпус гімназії №1 імені Георгія Вороного. До Олега Ляшка долучились містяни, депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, колективи яких доклали всіх зусиль для завершення будівництва та введення корпусу в експлуатацію, представники освітньої галузі міста й області, батьківська громадськість.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 жовтня зафіксовано 215 нових випадків інфікування COVID-19. На жаль, маємо ще чотири летальних випадків. Від COVID-19 помер 62-річний мешканець Носівського району, 63-річний чоловік з Бахмача, 62-річна жінка з Прилук та 54-річна жителька Чернігівського району.

Відновити планується покриття на ділянці траси територіального значення Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків – Ічня протяжністю 45 кілометрів. З 28-го по 74-й кілометри дороги – від Нового Бикова до Монастирища. Це відрізок, що сполучає національну Н-07 Київ – Суми – Юнаківка та регіональну Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 70 чернігівців, чотирнадцяти ніжинців, 26 прилучан, 41 жителя Козелецького району, шістнадцяти – Ріпкинського, 15 – Бобровицького. Від захворювання COVID-19 помер 68-річний житель Прилук.

23 жовтня, об 11.00 відбудеться офіційне відкриття нового корпусу гімназії №1. Про це сьогоднішнє рішення Прилуцького виконкому повідомив депутат Прилуцької міської ради від Блоку Петра Порошенка, Рожко Артем Миколайович.

Зміст агітаційних листівок міг ввести в оману громадян: вказаний номер кандидата не відповідає його справжньому номеру у виборчому списку.

У Прилуках 22 жовтня вночі в багатоповерхівці на вулиці Польовій, 104 сталася пожежа в одній з квартир. Там проживала 100-річна жінка, яку врятувати не вдалося.

Протягом перших тижнів жовтня ОПОРА написала 11 заяв до поліції: три, пов’язані з розміщенням агітації на зупинках; вісім – щодо агітаційних матеріалів без вихідних даних та з неповними вихідними даними. Поліція зареєструвала ці звернення в Прилуках, Ніжині та Чернігові.
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини