
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 3 листопада в області зафіксовано 161 новий випадок COVID-19. На сьогодні стало відомо про ще два летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли дві жінки, 66-річна жителька Ніжина та 69-річна з Чернігівського району.

"Ситуація швидко перетворюється зі складної на катастрофічну. нам необхідно приготуватися до неминучого. Легко пройти другу хвилю - неможливо", - розповів Степанов.

Підвищення цін на газ і подорожчання опалення, ріст курсу долара США та пік пандемії коронавірусу. Далеко не повний список «покращень» у репортажі телеканалу «Прилуки-ТБ».

Школярів, особливо хлопців, найбільше вразив збудований міським головою Прилук Ольгою Попенко перший в місті сучасний красень-басейн. «Я такий басейн міг бачити тільки в фільмах, але я не думав, що він насправді може бути такий існувати», — розповідає 8-класник Богдан. «Я ніколи в житті не був у басейні, мене вразило це дуже сильно. Мені побистріше хочеться в ньому покупаться, попробувать», — ділиться враженнями його однокласник Ярослав. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».

За попередньою інформацією, 2 листопада 2020 року правоохоронець, перебуваючи за кермом автомобілю «Acura» виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ. Від отриманих травм водій та пасажирка ВАЗу померли на місці ДТП.

У Прилуках на коронавірусну інспекцію хворіє 206 містян. На стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні Прилуцької лікарні перебуває 59 хворих. 40 з них знаходяться на постійній кисневій підтримці. Двоє підключені до апаратів ШВЛ. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».

Захворювання підтверджено у 43 чернігівців, дев’яти прилучан, трьох ніжинців, десятьох жителів Куликівського району, 6 – Ічнянського. По одному інфікованому у Корюківському, Менському, Ріпкинському районах, по два у Прилуцькому і Талалаївському.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 жовтня зафіксовано 188 нових випадків інфікування COVID-19. На сьогодні стало відомо про ще три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє жителів Чернігова (двоє 63-річних та один 57-річний).

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА за минулу добу зафіксовано 170 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. З них перебувають на госпіталізації – 18, інші лікуються амбулаторно. Зафіксований 1 летальний випадок.

Відповідне рішення освітяни прийняли колегіально. Наразі питання щодо організації навчального процесу в умовах пандемії Covid-19 МОЗ України поклало на органи місцевого самоврядування. Репортаж телеканалу «Прилуки ТБ».
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини