
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом збуту психотропних речовин.

Захворювання виявили у 27 ніжинців, 39 чернігівців, 19 жителів Варвинського, дев’яти — Козелецького, п’яти — Ніжинського і трьох — Куликівського району. По два випадки інфікування виявлено у Городнянському, Корюківському, Носівському, Чернігівському районах, по одному — в Бахмацькому, Борзнянському, Менському, Семенівському та Сновському.

Двоє чоловіків за попередньою змовою між собою умисно довівши мешканця смт Мала Дівиця Прилуцького району, до безпорадного стану, шляхом схилення останнього до вживання спиртних напоїв, позбавивши його можливості активно чинити опір, в подальшому проникли до салону автомобіля та не маючи будь-якого права керувати чи володіти даним транспортним засобом запустили двигун ключем та незаконно заволоділи ним.

За добу 22 вересня в Україні діагноз COVID-19 підтвердили 3 497 людям, 63 хворих померли, 1 769 одужали від коронавірусної хвороби, але в лікарні поклали рекордну кількість людей – 711 хворих.

Прилуцька влада звітує про успішну боротьбу з агітаційним матеріалом партій-конкурентів. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ»

За інформацією начальника Управління транспортної безпеки Чернігівської області Юрія Шевченка, на дорогах Чернігівщини працюють два пересувних комплекси габаритно-вагового контролю у селі Красне Чернігівського району та почергово в Городні та Вертіївці. Найближчим часом у Вертіївці планують встановити третій комплекс італійського виробництва.

Вчора у ході слідчих дій поліція викрила прилучанина, який під час свого перебування під слідством за незаконні операції з наркотиками продовжив торгувати психотропною речовиною «амфетамін».

Захворювання виявили у 13 ніжинців, 12 чернігівців, трьох прилучан, дев’яти жителів Носівського району, шести Ніжинського, двох Городнянського. По десять випадків інфікування у Бахмацькому та Козелецькому районах, по чотири - у Прилуцькому та Сновському, по одному - в Коропському і Чернігівському районах. Троє хворих у Ріпкинському районі.

20 вересня, на автотрасі Оржиця-Хорол вантажний автомобіль «МАЗ» з причіпом під керуванням 30-річного водія, мешканця Прилук Чернігівської області, з’їхав у кювет та перекинувся. Одна людина загинула, дві – отримали травми: поліція з’ясовує обставини.

Винуватцем аварії та поваленої електроопори у прилуцькому відділі поліції називають водія авто «Фольксваген». Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».
Останні новини
У Прилуках затримали чоловіка, який відкрив стрілянину по поліцейських
Правоохоронці затримали 26-річного прилучанина, який агресивно поводився вдома, погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Унаслідок події ніхто не постраждав. Чоловіка помістили до ізолятору тимчасового тримання. Детальніше
23.06.2026
Гранату у пакеті зі сміттям підклали під офіс адвоката з Прилуччини
Минулого тижня в Ічні біля офісу адвоката Богдана Карапиша виявили гранату, яка була прихована у пакеті зі сміттям. Вона була зведена і розміщена безпосередньо біля вікна та входу до приміщення. Детальніше
23.06.2026
Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів
Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ. Детальніше
23.06.2026
У полоні схуднув на 45 кілограмів: у Прилуках зустріли військового Костянтина Павлюченка
20 червня у Прилуках зустріли колишнього військовополоненого, бійця 209-го протитанкового дивізіону підрозділу «Джавелін», 30-річного Костянтина Павлюченка. У полон до росіян він потрапив 12 квітня 2022 року, після 48 діб оборони заводу імені Ілліча, що в Маріуполі. Детальніше
22.06.2026
У Прилуках затримали підозрювану: збувала амфетамін та канабіс
У Прилуках 37-річна жінка займалася збутом амфетаміну та канабісу. Наразі її затримали. Детальніше
Всі новини