
Менше ніж за годину співробітники Козелецького відділення поліції за допомогою небайдужих громадян наздогнали та заблокували автомобіль «Лексус», яким заволодів чоловік 1940 року народження. Замість елітного автомобіля під сільрадою він залишив свій складаний велосипед «Аіст».

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 грудня за минулу добу зафіксовано 456 нових випадків COVID-19. Серед них у Прилуках - 19, у Варвинському районі 92, у Ічнянському та Козелецькому - по 24. За минулу добу зафіксовано п’ять летальних випадків. З них четверо жінок померли у Прилуках.

У відомстві заявили, що обласна влада, дорожні служби, представники ОТГ, РДА та профільних установ об’єднали зусилля у протидії стихії, щоб уникнути аварійних ситуацій на дорогах, запобігти пошкодженню опор та проводів електропередачі.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 грудня в області зафіксовано 586 нових випадків COVID-19. З них 24 прилучан і 34 жителя району. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 349 осіб. На жаль, маємо ще вісім летальних випадків.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 грудня в області зафіксовано 545 нових випадків COVID-19. З них 53 прилучан. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 289 осіб. На жаль, маємо ще шість летальних випадків.

Прилуцька ЦРЛ потрапить до списку лікарень області, які надають медичну допомогу хворим на Covid-19. Про це повідомив начальник обласного Управління охорони здоров’я. Нині лікарня працює над усуненням деяких недоліків. Репортаж телеканалу «ТІМ-ТБ».

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 грудня в області зафіксовано 375 нових випадків COVID-19. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 256 осіб. На жаль, маємо ще вісім летальних випадків: по одному у Прилуках, Чернігові та районах - Ніжинському, Куликівському, Талалаївському та Прилуцькому, два у Ніжині.

Якою є ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Чернігівській області, яких заходів вжито для протидії хворобі, рівень забезпеченості медзакладів ліжко-місцями та киснем, про це йшлося на брифінгу керівництва Чернігівської облдержадміністрації.

В Прилуках згідно з офіційними даними з початку пандемії на коронавірус перехворіло більше 2 тисяч містян. За оцінками фахівців ця цифра значно більша. «Скоріше всього вже перехворіла половина населення міста Прилуки, це точно», — повідомляє головлікар Прилуцького ЦПМСД. «Несвідомі ПЛР-позитивні хворі ходять по місту без маски і заражають прилучан», — скаржиться головлікар Прилуцької ЦМЛ. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».

Погода в Прилуках подарувала неприємний сюрприз комунальникам і городянам. Крижаний дощ, що почався позаминулої доби триває й досі, через низьку температуру на дорогах і тротуарах перетворюється на суцільну ковзанку. Як самовіддано борються з результатами стихії комунальники та електрики — дивіться у репортажі телеканалу «Прилуки-ТБ».
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини