
З початку листопада від коронавірусу у стаціонарі Прилуцької міської лікарні померло 33 пацієнти. Зараз стаціонар перевантажений важкими хворими. На 80 ліжок відведених на потреби «ковідних» хворих на сьогодні зайнято вже 91. Лікарі змушені доставляти ліжка у палати і навіть розміщувати хворих у коридорі.

На момент короткого замикання у відділенні перебувало 36 COVID-пацієнтів. Їх оперативно перевели по інших профільних відділеннях. 60 ліжок для лікування хворих на коронавірус готують в Прилуцькій районній лікарні.

25 листопада Кабінет міністрів під час засідання виділив додаткові 60 мільйонів гривень для лікарень у Чернігівській області. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Вночі, 25 листопада, у Прилуцькій міській лікарні сталося коротке замикання електромереж, через яке відбулося знеструмлення терапевтичного відділення, у якому перебували 36 хворих на коронавірусну хворобу.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19, за минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 117 осіб, повідомили про ще один летальний випадок, помер 57-річний чоловік з Прилуцького району.

Поліція затримала чоловіка під час збуту чергової партії психотропної речовини. Підозрюваного поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19, одужали від коронавірусної інфекції 163 хворих, на жаль, маємо шість летальних випадків.

У Національній службі здоров’я України високо оцінили роботу Прилуцької міської лікарні в умовах пандемії COVID-19. Позитивний висновок в рамках робочої поїздки до нашого міста озвучили фахівці Північного міжрегіонального департаменту.

Штрафи за не носіння масок у громадських місцях, чисельні порушення карантину вихідного дня. Результатом безвідповідальності громадян та підприємців стали 25 адмінпротоколів, та більше 500 усних попереджень.

Прилуцька міська лікарня повідомила про 100-відсоткове заповнення ліжкового фонду, призначеного для лікування хворих на COVID-19. Зараз у стаціонарі лікуються 80 пацієнтів, 30 відсотків з них — прилучани, решта — мешканці району. Стрімкий ріст захворювання триває третій тиждень поспіль, щоденно лікарі фіксують близько 20 нових випадків коронавірусу.
Останні новини
У Прилуках відкрили виставку, яка вражає своїми роботами
У Прилуцькому краєзнавчому музеї діє виставка «Краса навколо нас» художника Володимира Полуди. Виставка знайомить відвідувачів із різними гранями творчості митця. На полотнах та графічних роботах – українська природа, квіткові композиції, архітектурні мотиви та люди. Детальніше
11.06.2026
Прилуцька громада отримала комп’ютерну техніку від естонських партнерів
50 комп’ютерів і 20 ноутбуків передали до Прилук партнери з Естонії. Техніку отримали підрозділи міськради, адже попереднє обладнання було знищене внаслідок російського удару. Детальніше
11.06.2026
У Прилуках спалахнув торгівельний кіоск
10 червня у Прилуках через коротке замикання електрики загорівся торгівельний кіоск. Детальніше
10.06.2026
Відтепер візит до Прилуцького ЦНАПу можна запланувати
Відтепер візит до Прилуцького центру надання адміністративних послуг можна запланувати. На платформі «Центр дія» запрацював сервіс «Онлайн-запис до фахівця». Обираєте зручний день та час і без черг отримуєте адміністративну послугу. Детальніше
10.06.2026
Прилуцький краєзнавчий музей реалізує інклюзивний проєкт «Почути і побачити СПАДЩИНУ»
Прилуцький краєзнавчий музей разом з партнерами розпочинає реалізацію інклюзивного проєкту «Почути і побачити СПАДЩИНУ». В межах ініціативи для відвідувачів з порушеннями зору та слуху, зокрема, буде створено 9 відеосюжетів експозицією музею жестовою мовою, виготовлено 10 тактильних 3D-моделей музейних предметів. Детальніше
Всі новини