
В кінці травня цього року 35-річний житель м. Прилуки на під час сварки побив свого 55-річного сусіда, заподіявши останньому числених ударів по голові, внаслідок чого останній від заподіяних травм головного мозку 02.06.2020 помер.

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом збуту психотропних речовин.

Захворювання виявили у 27 ніжинців, 39 чернігівців, 19 жителів Варвинського, дев’яти — Козелецького, п’яти — Ніжинського і трьох — Куликівського району. По два випадки інфікування виявлено у Городнянському, Корюківському, Носівському, Чернігівському районах, по одному — в Бахмацькому, Борзнянському, Менському, Семенівському та Сновському.

Двоє чоловіків за попередньою змовою між собою умисно довівши мешканця смт Мала Дівиця Прилуцького району, до безпорадного стану, шляхом схилення останнього до вживання спиртних напоїв, позбавивши його можливості активно чинити опір, в подальшому проникли до салону автомобіля та не маючи будь-якого права керувати чи володіти даним транспортним засобом запустили двигун ключем та незаконно заволоділи ним.

За добу 22 вересня в Україні діагноз COVID-19 підтвердили 3 497 людям, 63 хворих померли, 1 769 одужали від коронавірусної хвороби, але в лікарні поклали рекордну кількість людей – 711 хворих.

Прилуцька влада звітує про успішну боротьбу з агітаційним матеріалом партій-конкурентів. Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ»

Вчора у ході слідчих дій поліція викрила прилучанина, який під час свого перебування під слідством за незаконні операції з наркотиками продовжив торгувати психотропною речовиною «амфетамін».

Захворювання виявили у 13 ніжинців, 12 чернігівців, трьох прилучан, дев’яти жителів Носівського району, шести Ніжинського, двох Городнянського. По десять випадків інфікування у Бахмацькому та Козелецькому районах, по чотири - у Прилуцькому та Сновському, по одному - в Коропському і Чернігівському районах. Троє хворих у Ріпкинському районі.

20 вересня, на автотрасі Оржиця-Хорол вантажний автомобіль «МАЗ» з причіпом під керуванням 30-річного водія, мешканця Прилук Чернігівської області, з’їхав у кювет та перекинувся. Одна людина загинула, дві – отримали травми: поліція з’ясовує обставини.

Винуватцем аварії та поваленої електроопори у прилуцькому відділі поліції називають водія авто «Фольксваген». Репортаж телеканалу «Прилуки-ТБ».
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини