
Прилучанин, 1994 р.н., у період з 21.09.2019 по 14.02.2020 на території м. Прилуки шляхом розбиття скла в дверцях, обікрав вісім автомобілів — витягав магнітоли, колеса з дисками, акумуляторні батареї, грошові кошти, банківські картки, посвідчення водія, технічний паспорт та інші речі. Також викрав автомобіль марки «DAEWOO».

Вироком Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за скоєне чоловіка засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років.

11 тисяч гривень літня жінка віддала незнайомці, думаючи, що тим самим рятує життя свого сина. Поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Захворювання виявили у 61 чернігівця, 18 ніжинців, семи жителів Коропського, п’яти - Чернігівського та чотирьох – Менського районів. Від COVID-19 померли 72-річний житель Борзни, 67-річна жінка з Ніжина та 71-річний чоловік з Новгород-Сіверського.

Захворювання виявили у 27 чернігівців, трьох жителів Бахмацького району, чотирьох – Козелецького, двох – Чернігівського. По дев’ять випадків інфікування у Ніжині та Ніжинському районі, по одному в Новгород-Сіверському та Ріпкинському. Померли дві жінки з Ніжина - 57 та 79 років, 66-річна жителька Бобровицького та 60-річний чоловік з Прилуцького району.

Встановлено, що у 2020 році місцевий житель у республіці Чехія незаконно придбав 25 таблеток трамадолу, обіг якого обмежений, який перевіз на територію України для власних потреб. Санкція статті за це передбачає покарання у виді обмеження волі до 5 років.

Захворювання виявили у 3 чернігівців, 5 ніжинців, 34 жителів Борзнянського району, одинадцяти - Варвинського, семи - Козелецького. По п’ять випадків інфікування зафіксовано у Носівському і Чернігівському районах, по чотири - у Сновському та Менському, по три - у Бобровицькому і Срібнянському, по два - у Борзнянському, Корюківському і Сосницькому, по одному - в Городнянському, Куликівському, Ніжинському, Прилуцькому, Ріпкинському і Талалаївському районах.

Захворювання виявили у 51 чернігівця, 17 ніжинців, п’яти прилучан, чотирьох жителів Борзнянського району. По два випадки інфікування виявлено у Ніжинському, Носівському, Бобровицькому та Чернігівському районах. З них чотирнадцять хворих перебувають на госпіталізації.

Захворювання діагностували у 68 чернігівців, 25 ніжинців, 12 жителів Борзнянського району, п’яти - Чернігівського. По одному інфікованому виявлено у Бахмацькому, Ічнянському, Козелецькому, Куликівському, Срібнянському районах, по два - у Городнянському, Ріпкинському і Сновському, по три - у Бобровицькому та Носівському районах.

В кінці травня цього року 35-річний житель м. Прилуки на під час сварки побив свого 55-річного сусіда, заподіявши останньому числених ударів по голові, внаслідок чого останній від заподіяних травм головного мозку 02.06.2020 помер.
Останні новини
У Прилуках триває поточний ремонт вулиць
На вулиці Європейській латають вибоїни. У Прилуках триває відновлення шляхового покриття міських вулиць. Роботи координує управління житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради. Ремонт поточний, ямковий. Детальніше
17.06.2026
Корова з Прилуччини посіла друге місце у списку рекордисток України за кількістю надоїв
Друге місце у списку корів-рекордисток України за пожиттєвою продуктивністю посіла корова Пшонинка, яка належить ТОВ «Понори» Прилуцького району. За вісім лактацій вона дала 120 242 кілограми молока. Ще одна корова з Прилуччини – Лисиця, що належить ПрАТ «Кремінь», стала лідеркою рейтингу «Надія галузі». Детальніше
17.06.2026
У громаді на Прилуччині ветеран-ВПО з Херсонщини отримає 2 млн грн для придбання житла
Дмитро Свінков – переселенець з Херсонської області, військовий, який звільнений через поранення. Він отримає 2 мільйони гривень для придбання житла – відповідне рішення погодив виконком Варвинської селищної ради. Детальніше
17.06.2026
Громада Прилуцького району отримала сонячну електростанцію від міжнародних партнерів
Варвинська громада отримала сонячну електростанцію від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Детальніше
16.06.2026
Три ліцеї Прилук отримали нове обладнання для харчоблоків
Прилуцькі ліцеї №1, 5 та 6 завдяки участі у Всесвітній продовольчій програмі ООН отримали сучасне обладнання для харчоблоків. Техніку передали в межах допомоги від уряду Франції. Детальніше
Всі новини